Будівництво Заміських Заборов

Деревянный забор Дерев'яний паркан - Традиційна.

 
 

Цей паркан можете зателефонувати iskonno російська, а саме Вед дерево огорожі Свої будинки і царями і князями, і простий Крестані.Зараз до дерев'яного паркану в Росії звертаються тільки люди з невеликим достатком.Дійсно, сам паркан з дерева обійдеться дуже недорого. Але от прослужити довго він навряд чи зможе - надто вже схильна деревина впливу вологи, сонця, морозу.Продовжити термін служби паркану допоможе спеціальна обробка, а також проходження наших рекомендацій:

 
     
  • При влаштуванні забору простежте, щоб нижня його межа не торкалася землі, інакше дошки згниють, незважаючи на багаторазову просочення.
  •  
  • Забор кирпичныйВерхні торці дощок (штахетника) потрібно зробити скошеними, так буде вбиратися менше води.
  •  
  • Так само стесати під кутом потрібно і верхні межі поперечних перекладин.
  •  
  • Обробляйте деталі забору захисними складами ще до збірки і установки.
  •  
 

Якщо ніякого паркану Збірка з štaketnika, від solidnyh і масивної dosok, не для роботи в sereznym перешкодою для Шляху neprošenyh гостей, хром, požaluj, ODNOGO - Вогню.Ось цей «зловмисник» легко впорається з такою перешкодою.

 

При всіх своїх недоліках є у дерев'яного паркану і незаперечні достоїнства: він може бути дуже гарний, він не дозволяє вітрі продувати ділянка дуже сильно, він екологічний (хоча останнє твердження можна оскаржити через застосування просочень).

 

Забір цегляний - престижно.

  забор из натурального камня  

Вартість ТАКОЖ Забора значно вище, ніж в derevânnogo.

 

Однак і по міцності, і по довговічності, і за ступенем захисту цегла на голову перевершує дерево.Такий паркан не загориться, що не прогниє, не впаде під різким поривом вітру.До того ж він надійно приховає за собою Вашу приватне життя.

 

Серед недоліків цього виду забору, крім високої ціни, можна відзначити масштабність і тривалість робіт з його встановлення, адже для такого важкого забору обов'язково потрібно потужний стрічковий фундамент, який іде в землю досить глибоко.

 

Естети можуть також поставити в докір цеглі його «нуднувато», але це можна виправити, зробивши цегляний паркан не суцільним, а перемежовуючи його стовпами.Правило: чим вище і товщі паркан, тим довше повинні бути прольоти між стовпами.

 

Забір кам'яний - елітний.

 

Мабуть, чи не знайти огорожі дорожче, ніж паркан з натурального каменю.Висока ціна пов'язана, насамперед, з тим, що далеко не будь-якої форми камінь підійде для кладки паркану.Потрібно багато часу, щоб відібрати потрібну кількість каменів і перевезти їх до місця монтажу.

 

А от по міцності такого паркану немає рівних, та й виглядає таку огорожу дуже престижно, що називається, «на рівні».

 

Для такого паркану також необхідний глибокий посилений фундамент.

Возможно, вам понравится:

МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ
МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ

Інвестиції в землю: можна заробити 200-300%, а можна все програти - CІА
«Можна стверджувати однозначно, що в період зростання курсу долара і євро, неясною ситуації з закриттям банків, багато людей кинулися скуповувати нерухомість - у тому числі і заміську, - погоджується Михайло Кондирєв, керуючий партнер компанії« 33 Селища »... Не приділяють достатню увагу ..

Загородки без складнощів - Informacionnoe Агенти SIA-ПРЕСС
Угоди, у вчиненні на složnee сільській власності, ризику в перспективі більш, при покупці не МОЖЕ obnaružitsâ вага підводні камені: чи не точні документи, оформлені в будівлю або землю, чи НІ, труднощі під час роботи з декількома sobstvennikami, Нюанси законним..


Похожие страницы: