Будівництво заміського житла

Требования к строительству дома Створення власного житла сьогодні - необхідність для кожної людини.Нам потрібно місце для відпочинку, для будівництва власної сім'ї і життя.Багато з тих, у кого з'являється можливість придбання власного житла, вибирають варіант з будівництвом заміського будинку або котеджу.Але при всіх перевагах даного заняття необхідно пам'ятати про те, що існують певні правила, вимоги і норми, які необхідно дотриматися при будівництві будинку.Саме про них піде мова нижче.

 

Взагалі, якщо ми говоримо про вимоги, які пред'являються до будівельників при зведенні житлових будинків, варто відзначити наявність деяких типових стандартних правил, які лягли в основу нормативної документації і носять цілком розумний характер.Наприклад, будівництво має проводитися за проектами.

 

На ділянці, де зводиться житловий будинок, можуть бути побудовані і господарські споруди.

 

Візьмемо як приклад для розгляду ділянку, яка куплений Вами для будівництва власного будинку.Він має прямокутну форму. При цьому маються такі умови для планування та будівництва:

 
   
 • Відома орієнтація по сторонах світу;
 •  
 • Прокладено дороги;
 •  
 • Водопровід і електрика на літній період часу будуть забезпечені;
 •  
 • Каналізація відсутня і її не буде;
 •  
 • Газ застосовується в балонах.
 •  
 

Отже, які ж вимоги пред'являються до будівництва будинку, який буде розташований в таких умовах? Що потрібно врахувати майбутньому власнику, перш ніж зайнятися відповідальним, важливою справою - зведенням житлового будинку в місті або за його межами.

 

Першим, найголовнішим етапом при будівництві є визначення принципового плану забудови (застосовується в тому випадку, коли в населеному пункті відсутній Генеральний план забудови).

 

Основні вимоги і норми, правила будівництва будинку викладені в нормативному документі - СниП.Заглянемо в нього і детально розберемо основні «напуття» майбутнім забудовникам.

 

Відстань, на якій буде збудовано Ваш будинок, від так званої червоної лінії вулиці повинно складати не менше 500 см.

 

Відстані, на яких повинен розташовуватися Ваш будинок від сусідньої ділянки і від червоної лінії проїзду, повинні бути не менше 300 см.

Возможно, вам понравится:

Курс по Васту. Будівництво
Курс по Васту. Будівництво

15-20% угод на первинному заміському ринку відбувається із залученням іпотеки - PRO Нерухомість
У цьому випадку отриманий кредит йде на будівництво, а ставка знижується.Програма під будівництво житлового будинку, зокрема, розроблена в "Банку Москви".Тут під заставу земельної ділянки можна взяти кредит без початкового внеску під 11,25% річних у рублях.


Похожие страницы: