Будівництво Заміська Мрія

будівництво, заміська
1 - Людмила Олександрівна  

Ми звернулися за консультацією до компанії "Заміська мрія", по-поводу будівництва будинку 6х6 і лазні 4х4.Моряків Олексій Володимирович проконсультував дуже грамотно, професійно, на доступній мові для простого обивателя.Отримавши відповіді на цікаві для нас питання, ми уклали договір на будівництво.
Будівництво будинку і лазні здійснювала бригада Бойцова: Рома і Матвій.Ми просто були в захваті від їх роботи. Працювали хлопці з раннього ранку до пізнього вечора, при будь-якій погоді.Побудували дуже швидко, якісно і професійно.  
Перебуваючи на своєму дачній ділянці милуємося новим будинком і лазнею, не тільки ми, а й усі сусіди в окрузі.Хлопців згадує тільки теплими словами подяки. МОЛОДЦІ! СПАСИБІ!  
Хто хоче побудувати гарний будинок або лазню, звертайтеся в "Заміську мрію".
Сім'я Яковльових, гор.Отрадное

2 - Олена  

Дуже швидко і на совість побудувала будинок бригада з України.Матеріал для дому якісний, спасибі фірмі "Заміська мрія". Будинок 8х8, брус, під Рощино. Спасибо большое! Облаштовуємо.

3 - Тетяна Семенова  

Добрий вечір! Закінчилося будівництво нашого будинку в Ленінградській області селищі Ваганова! І ми хочемо висловити нашу подяку бригаді будівельників: Івану Васильовичу Фулею і двом Василям! Дуже уважні, знають свою справу будівельники.За короткий термін був побудований каркасний будинок 6х8, зовнішня обробка - блок-хаус.Так само хочемо висловити нашу подяку Морякова Олексію Володимировичу за те, що у нього працює такі відповідальні люди! Велике спаибо)  
Сім'я Семенових.  
Селище Ваганова, 38 км. Дороги Життя.

4 - Анісімова Ірина, п. Стрільцеве.  

Довго виношували думка про будівництво заміського будинку, здавалося, що це довго і складно.Однак з "Заміською мрією" все виявилося здійсненно. Буквально за два тижні. будинок був зведений. Роботи виконувала бригада Романа Бойцова. Спасибо большое за швидку і професійну роботу.

5 - Моряків Олексій Володимирович  

Спасибо большое Світлана за теплі слова.З вашого дозволу я додам фотографії вашого будинку на сторінку проекта70К і 70Бр, хай всі побачать вашу красу.Хочу так само подякувати Світлану, за її внесок у цю красу, так як її вирішення було виділити контури будинку колір шоколад, дуже красиво вийшло.

6 - Світлана

Возможно, вам понравится:

Заміська мрія - Етапи
Заміська мрія - Етапи

Промсвязьбанк пропонує іпотеку на покупку заміської нерухомості - Нерухомість Індикатори ринку
07/25/14: Іпотечний калькулятор PromSviazBankr пропонує придбати сільській власності.. Кредит надається на купівлю споруджуваного (програма «Новий дім») і готового таунхауса / будинку із земельною ділянкою (програма «Готовий будинок»), повідомляє прес-служба банку.Сума кредиту в рамках ..

Похожие страницы: