Будівництво заміських будинків з Колоди

особенности проектирования домов из бревна Будівництво - Загальні питання  

 

архітектури та дизайну  

 

інтер'єри дерев'яні будинки  
У Duhe РОСІЙСЬКОГО архітектура

 

Дахи і даху

 

Веранда і тераса  
Duševnaâ гармонія заміський будинок

 

Водопостачання і каналізація  
Тому що без води

 

Опалення та вентиляція

 

Вікна, двері та ін

 

Ландшафтний дизайн

 

Поговоримо про лазню

 

Баня деревянная с панорамным остеклением Сходи V заміський будинок

 

Інтернет, ТБ і т.д..

 

(про наболіле - з особистого досвіду спілкування з Замовниками)

 

Фахівці проектного бюро компанії "Русь Бревенчатая", маючи великий досвід спілкування із забудовниками, накопичили добірку найбільш поширених помилок і помилок клієнтів про проектування будинків з колоди.Пам'ятаючи про принцип: "попереджений, значить озброєний", ми б хотіли ознайомити, а головне, застерегти Вас від цих помилок.

 

Мріючи про новий дім, ми зазвичай прокрутити журнали, переглядаємо спеціалізовані сайти в пошуках цікавих рішень.Побачивши гарний фасад і відповідне планування поверхів, ми із завмиранням у серці шепочемо - "ось він, проект нашої мрії".Але все не так просто і головне, як звичайно, в нюансах. Справа в тому, що публікуємо зображення фасадів і плани поверхів це всього лише малюнки, як правило, не вказують на використовувані технічні рішення.А безпосередньо архітектурний проект, на основі якого і ведеться будівництво, потрібно або замовляти окремо, або розробляти самим, відштовхуючись від вподобаного плану.

 

Обов'язково слід звернути увагу на те, для якого типу будівель розроблений проект.Будинок з колоди, на відміну від цегляного, схожий на живу істоту: він буде зменшуватися внаслідок усушки влітку і взимку, а весною і восени - навпаки збільшувати обсяг і висоту.Вся конструкція будинку повинна працювати як єдине ціле, всі елементи зрубу і даху, віконні отвори і обсади вікон повинні мати можливість зміщуватися один щодо одного в процесі усадки або розширення вінців.Проектувати подібні об'єкти не просто, тому, зваживши всі за і проти, напевно, варто звернутися до професіоналів.Це заощадить Ваш час, і, в кінцевому рахунку, гроші.

Возможно, вам понравится:

Заміська мрія - Етапи
Заміська мрія - Етапи

З чого робиться сучасний дерев'яний будинок - У перший
Виробляти журнал ocilindrovannye сучасних спокушає використання передового обладнання.Кожному колоді надається ідеально рівна форма і гладка поверхня.Потім здійснюється .. для виготовлення можна вибрати клеєний брус, оцилиндрованні колоди або щось інше.

Похожие страницы: