Будівництво заміських будинків Льон Обл

Вартість 1 м2 (за статтю!) Від 10000 до 14000 т.р., залежно від оздоблювальних матеріалів.

 

Приемущества

 

1Швидкість будівництва. Каркасні будинки - самі швидкобудуюємі будинку (не потрібно чекати місяці для того, щоб будинок «устоявся, сіл, висох і тд.»

 

2 Konečnaâ додому ціни, нижня палата замовлення бюстгальтер або журнал.

 

3 Високі характеристики teplosbereženiâ, Міцність.

 

4 величезну популярність за кордоном, dokazyvaet каркаса зручність дому "в цілому".

 

Не секрет що дерево дуже підходящий матеріал для будівництва будинків.Ще з давніх часів, коли людству не були знайомі високі технології будівництва, люди примудрялися будувати комфортні теплі будинки.
З появою нових технологій будівництво каркасних будинків з дерева вийшло на новий рівень.
Отримавши більш малу вагу і значно меншу вартість, каркасно-щитові будинки зайняли щільну нішу на ринку будівництва заміських та дачних будинків.
Завдяки новим технологіям тепер щоб отримати теплий, надійний і довговічний (термін служби таких будинків до 120 років) будинок не варто чекати роки (термін спорудження будинку - 1-3 місяці), не дарма за ними закріпився термін - швидкомонтованих будинків.

 

Дах будинку виконана з крокв.  
Крокви і кроквяні системи забезпечать надійність і довговічність даху вашого каркасного будинку, а завдяки універсальності дерев'яних крокв, ви зможете виконати будь-яку дизайнерську задумку у виробництві даху.

 

При каркасному житловому будівництві всі матеріали використовують у будівництві проходять спеціальну обробку, а початкове будівництво відбувається в спеціально обладнаних виробничих цехах.
Виготовлення теплого будинку починається з проектування. Завдяки програмним продуктам, фахівці можуть заздалегідь прорахувати навантаження на балки перекриття, а так само спроектувати можливе розташування всіх комунікацій усередині конструкції каркасного будинку.

 

В результаті такої системи будівництва в будинках забезпечується відмінна система вентиляції приміщень, в них комфортно і влітку і взимку.

 

На виробничих цехах «Волхов-Будліс» проводиться повний цикл деревообробки.Сировина для виробництва поставляється з Ленінградської області.

Возможно, вам понравится:

Будинок з піноблоків з гаражем
Будинок з піноблоків з гаражем

АПС Домобудівний комбінат - спонсор програми заходів виставки "Дерев'яне домобудівництво" / Holzhaus - Портал Лісовий Мистецтво WOOD.RU
Компанія APS Домобудівний завод, Постійні виставки, виробництво osuŝestvlâet, будівництво і проектування сучасних і багатофункціональних дерев'яних будинків з клеєного Брюс, karkasnyh дому та комбінованих будинків жартів... Виставки, відвідати архітектурний форум "Дні ..

Завершується будівництво котеджного селища "Брусландія". - Advis.ru (прес-реліз)
У екологічно чистому районі Істра Московської підходить до завершення будівництва еліти kottedžnogo село "Bruslandiâ".Придбати житло на базі комплексу можна .. В "Брусландіі" завершується будівництво 12 сучасних будинків з клеєного бруса.


Похожие страницы: