Будівництво Загороднього Будинки з газосилікатних блоків

Дом из пеноблоковДозволило втілити в реальність давню мрію будівельників - зводити будинки таким чином, щоб несучі стіни були одношаровими і в той же час досить теплими.І це зрозуміло, тому що останнім часом особливо актуальним є саме теплозбереження з причини постійного підвищення вартості електроенергії, мазуту, дизельного палива і газу.Ті витрати на опалення будинків і квартир, які ще буквально років 10-15 тому вважалися сміховинними, сьогодні лягають непосильним тягарем на пересічних громадян.І тут кожен намагається заощадити, і щоб це зробити, потрібно, перш за все, побудувати теплий будинок.

Суворе дотримання вимог норм та правил є обов'язковим для нашої будівельної компанії, яка здійснює будівництво будинків з газосилікатних блоків.Зазвичай товщина стін, виконаних з даного будматеріалу складає всього 40 сантиметрів, проте, їх теплоізоляційні властивості в повній мірі відповідають вимогам сучасних норм і не вимагають додаткового утеплення.

 

Для будівництва одноповерхових і двоповерхових заміських будинків можна використовувати газосиликатні блоки з щільністю 400-500 г/м3.Даний матеріал набагато легше, ніж дерево з природною вологістю.Отже, такі будинки ще й дуже легкі, а це вже гарна можливість заощадити на фундаменті.Однак, у фундаментів подібних будівель є відмітні особливості: слід подбати про їх гідроізоляції.

 

Строительство домов из газосиликатных блоковБудівництво будинків з газосилікатних блоків дозволяє отримувати дуже теплі будівлі.І це завдяки пористості матеріалу. Адже відомо, що чим меншу щільність має матеріал, тим менша у нього теплопровідність.Але при цьому є і істотний недолік - міцність також зменшується.

 

в компанії "КДС" - це висока якість виконання всіх робіт, розумні терміни і доступні ціни.Зведення будівель здійснюється цілий рік як в Твері, так і в Тверській області (Торжку, Конаково, Вишньому Волочкові, Бєжецьку та інших).

Возможно, вам понравится:

ГОЛОВНА ІЗ GAZOSILIKATA
ГОЛОВНА ІЗ GAZOSILIKATA

Хатинка за індивідуальним ескізом - Молнет.ру
Проекти дерев'яних будинків, лазень і котеджів враховують всі необхідні особливості будівництва.Це і ландшафт місцевості, і роботи із застосуванням нових будівельних технологій, які набагато зменшують час зведення додаткова будинок.


Похожие страницы: