Будівництво заміського будинку з керамзитоблоков

Багато хто, якщо не всі, на початку будівництва будинку багато роздумують про те, якому будівельному матеріалу віддати перевагу.Колода, брус, цегла, піноблок - варіантів будівництва котеджу «під ключ» в Іжевську величезна кількість.Необхідно проаналізувати вартість того чи іншого матеріалу, його довговічність, теплопровідність і вартість будівельних робіт.Пропонуємо вашій увазі проекти будинків з керамзитоблоків безкоштовно.

 

Розберемо в цій статті питання - будівництва будинків з керамзитоблоків і чи варто починати будувати будинок з керамзитоблоков. Будівництво заміського будинку від keramzitobetonnyh блоків традиційних цегли та порівнянні.Є деякі умови, які слід дотримуватися, коли ви вирішили побудувати будинок з керамзитоблоков.При використанні стінових керамзітоблоков у будівництві будинків більше 3 поверхів застосовуються несучі стіни або несучий каркас.

 

Стінові блоки використовуються в малоповерховому будівництві при зведенні стін і міжкімнатних перегородок.Застосовуються також в монолітному залізобетонному будівництві для заповнення каркасу, при будівництві гаражів, господарських будівель і т.д. Завдяки своїй екологічності і міцності велике поширення цей матеріал отримав при будівництві нерухомості в Європі і будівництві будинків з керамзитобетонних блоків під ключ.

 

У Чехії, Німеччині, Швеції, Нідерландах, Норвегії та Фінляндії близько половини приватних будинків побудовано було саме з керамзитобетонних блоків, як найбільш кращого будівельного матеріалу для малоповерхового будівництва.

 

Переваги будівництво будинку  
з керамзитобетонних блоків під ключ

 

Головним достоїнством матеріалу є його хороші гідрофобні характеристики - керамзит поглинає вологи з атмосфери в три рази менше, ніж газобетон, що визначає його теплозберігаючі якості при експлуатації.Теплопровідність керамзитоблоків майже в півтора разу менше, ніж у фасаду з клінкерної цегли однієї товщини і при однаковій собівартості.Наявність заповнювача в блоці - керамзиту призводить до зниження ваги конструкцій.

 

Чим же визначається таке гарне ...

  Строительство домов в Ижевске

Возможно, вам понравится:

ГОЛОВНА ІЗ GAZOSILIKATA
ГОЛОВНА ІЗ GAZOSILIKATA

Хатинка за індивідуальним ескізом - Молнет.ру
Проекти дерев'яних будинків, лазень і котеджів враховують всі необхідні особливості будівництва.Це і ландшафт місцевості, і роботи із застосуванням нових будівельних технологій, які набагато зменшують час зведення додаткова будинок.


Похожие страницы: