Будівництво Монолітного Загороднього Будинку

Опис:

 

Будівництво будинків з незнімної опалубки

 

Самим сучасним і динамічно розвиваються напрямком будівництва заміських будинків і котеджів є будівництво монолітних будинків побудованих із застосуванням технології лиття бетону в незнімну опалубку.Достоїнства і переваги монолітного заміського будинку перед будь-якими іншими очевидні і незаперечні.Це міцність, довговічність, швидкість зведення, можливість реалізовувати будь-які архітектурні форми і фантазії замовників.

 

"Монолітдом-буд" вже більше 8 років здійснює будівництво індивідуальних будинків і котеджів, а також малоетажниx многоквартірниx домjd, за технологією монолітного лиття бетону в пінополістирольну незнімну опалубку.Дана технологія монолітного будівництва дозволяє зводити будинки, будівлі та споруди будь-якої архітектурної форми і конструкційної складності з висотністю до 7 поверхів.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Від серцевого нападу загинув 44-річний будівельник в елітному селищі «Чайка» в Бердську - Kurer.Sreda.Berdsk
Спираючись на дачі в berdčanina slučilsâ доступу.Він замертво впав з .. Нагадаємо, вдень 23 липня чоловік працював на будівництві котеджу в елітному селищі «Чайка» на вулиці 2-й Морський.Виконуючи ремонтні роботи, він впав з будівельних лісів і помер до приїзду швидкої допомоги.

Заміська фієста - АіФ Прикамье
Перед початком будівництва села розробників - PZSP - izučil потреб майбутнього Новосьолов та прогадав: Попросіть котеджі okazalsâ Високих.Головний .. У багатьох інших котеджних селищах часто тільки обіцяють провести в заміські будинки електрику, воду і газ.


Похожие страницы: