Будівництво Ганки Загороднього Будинку

Побудуємо будинок, а ганок потім - це дуже поширений підхід в приватному заміському будівництві.

 

Коли до нас потрапляє план фундаменту, на якому не позначено ганок, ми не менше трьох разів пропонуємо замовнику закладати фундамент для ганку відразу разом з фундаментом будинку.

 

Бетонное крыльцо отрывает от фундамента дома силой морозного пучения. Імовірність того, що ганок, прибудоване після будівництва будинку, або відірве, або поведе дорівнює практично 90%.Звичайно, такої статистики, по всій ймовірності, ніхто не веде і вести не може, але ситуація досить поширена.Найкращий варіант - це, звичайно, як вже було сказано вище, будувати фундамент ганку одночасно з фундаментом будинку.

 

Однак, якщо ситуація така, що будинок вже таки варто, а ганку ще немає, то вихід з такого становища є.Нам неодноразово доводилося вирішувати такі завдання. Тут необхідно враховувати, що будинок і ганок надають різний тиск на грунт і, відповідно, сила морозного пученія теж буде діяти на ганок і на будинок по-різному.

 

Факторами ризику при цьому є пучіністие грунти (високий рівень грунтових вод) і ухил на ділянці.Також не потрібно забувати, що грунт навколо будинку промерзає нерівномірно - де чистили сніг там глибше, де сонячна сторона там менше.

 

Ми розробили варіант прилаштовування ганку або будь-який прибудови до будинку з використанням паль з нижнім розширенням.За сваям відливається майданчик і східці ганку. Діаметр палі 250 мм, а діаметр розширення 600 мм.Таким чином, збільшуємо площу опори і компенсуємо дію сил пученія грунту.
Якщо фундаменти будинку й ганку різні, то необхідно зробити деформаційний шов, який надалі можна задекорувати.

 

Досить ризиковано роботу по переробці ганку доручати звичайним будівельним бригадам - ​​тут необхідний більш складний підхід.Звертайтеся до професіоналів.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Від серцевого нападу загинув 44-річний будівельник в елітному селищі «Чайка» в Бердську - Kurer.Sreda.Berdsk
Спираючись на дачі в berdčanina slučilsâ доступу.Він замертво впав з .. Нагадаємо, вдень 23 липня чоловік працював на будівництві котеджу в елітному селищі «Чайка» на вулиці 2-й Морський.Виконуючи ремонтні роботи, він впав з будівельних лісів і помер до приїзду швидкої допомоги.

Заміська фієста - АіФ Прикамье
Перед початком будівництва села розробників - PZSP - izučil потреб майбутнього Новосьолов та прогадав: Попросіть котеджі okazalsâ Високих.Головний .. У багатьох інших котеджних селищах часто тільки обіцяють провести в заміські будинки електрику, воду і газ.


Похожие страницы: