Будівництво Дахи Загороднього Будинку

Покрівля з металочерепиці
Вікна для заміського будинку  
Влітку прайси продавців вікон поповнюються новим товаром - вікнами для дач і заміських будинків.Вибір вони пропонують великий. У чому особливості вікон для котеджів і дач і як вибрати оптимальний варіант?  
По-перше, для дачного будинку дуже великий ризик стати жертвою вандалів або злодіїв, тому вікна для нього бажано робити в максимально «антивандальному» варіанті.Багато фірм готові покрити скло спеціальної армованої плівкою і постачити профіль протівовзломной фурнітурою.Простим, але ефективним засобом захисту вікон можуть стати зовнішні розсувні віконниці, що закриваються зсередини.Або рольставні - полотно з алюмінієвих або сталевих рейок, яке вручну або за допомогою електроприводу забирається в короб, встановлений над вікном.
По-друге, при виборі дачного вікна потрібно уважно оцінити товщину матеріалу і якість його складання.Всі елементи конструкції повинні бути ідеально підігнані один до одного, без найменших зазорів і тріщин між ними.Дачні вікна експлуатуються в умовах сильного перепаду температур, у тому числі і в самому приміщенні, що не може не позначитися на зносі скла і профілю.
По-третє, не варто забувати про боротьбу з вологістю і цвіллю.Більшість виробників, пропонуючи вікна для дачі, зазвичай наносять на них спеціальне антибактеріальне покриття.Не варто залишати без уваги і такий момент, як вентилювання кімнат, особливо тих, де стоять пластикові або алюмінієві вікна.
Дерево, пластик або метал?  
Щоб вирішити, які вікна потрібні заміському будинку, для початку потрібно визначитися, в який час року ви збираєтеся там жити.Серед дачників найбільшою популярністю досі користуються дерев'яні вікна.Ті, хто виїжджає за місто тільки на літо, найчастіше вибирають цей найбільш простий і бюджетний варіант.При невеликій вартості матеріалів, а також щодо невисоких витратах на підтримку таких вікон у робочому стані вони легко монтуються і справляються з поставленим перед ними завданням - захистом від дощу і вітру.Але щоб зберегти деревину від руйнування, такі вікна доводиться регулярно фарбувати.Термін їх служби - 10-15 років, але часто вже через 5-6 років від перепадів температури і вологості рами деформуються і тріскаються, а в погано профарбованих місцях починають гнити.
Вікна з клеєного бруса з одно-і двокамерними склопакетами цього недоліку позбавлені.Двоконтурні ущільнювачі з термостійкої гуми добре тримають тепло, а спеціальні акрилові лаки захищають від вологи.Служать вони близько 30 років. Правда, в каркасно-щитового будиночку ніякі вікна від холоду не врятують.А ось в котеджі, особливо дерев'яному, таке вікно буде в самий раз.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Від серцевого нападу загинув 44-річний будівельник в елітному селищі «Чайка» в Бердську - Kurer.Sreda.Berdsk
Спираючись на дачі в berdčanina slučilsâ доступу.Він замертво впав з .. Нагадаємо, вдень 23 липня чоловік працював на будівництві котеджу в елітному селищі «Чайка» на вулиці 2-й Морський.Виконуючи ремонтні роботи, він впав з будівельних лісів і помер до приїзду швидкої допомоги.

Заміська фієста - АіФ Прикамье
Перед початком будівництва села розробників - PZSP - izučil потреб майбутнього Новосьолов та прогадав: Попросіть котеджі okazalsâ Високих.Головний .. У багатьох інших котеджних селищах часто тільки обіцяють провести в заміські будинки електрику, воду і газ.


Похожие страницы: