Декоративне підсвічування в інтерєрі

Життя людини без світла неможлива. Денне світло створює оптимальні умови для роботи і навчання, штучний допомагає з комфортом проводити вечори. Не варто списувати з рахунків і додаткове освітлення, яке все частіше використовують при оформленні інтер'єрів житлових і офісних приміщень, торгових центрів і ресторанів, кафе.

Декоративне підсвічування незамінна для створення заспокійливою атмосфери. Вона дає можливість акцентувати увагу на різних декорах, грамотно зонувати приміщення і робити його більш красивим, оригінальним, загадковим.

Білий або жовтий?

Вибираючи між білим і жовтим світлом, необхідно враховувати умови, в яких буде використовуватися світильник. Жовтий вважається найбільш приємним для очей. Він сприяє розслабленню, тому дизайнери використовують його при оформленні віталень, спалень, дитячих кімнат.

Сьогодні рекомендуемо на сторінці https://ledworld.ua/illumination купувати якісне декоративне підсвічування.

Світильники для декоративного підсвічування, що дають біле світло, актуальні для кухні, ванній, передпокої. Також вони можуть встановлюватися на балконах і в лоджіях. Однак білий світ, який має холодний подтон, краще не використовувати в зонах відпочинку - він виглядає занадто холодним і може викликати відчуття відчуженості.

Іноді дизайнери роблять кімнати більш яскравими, використовуючи різнокольорові світлодіодні лампи. При цьому обов'язково роблять упор на теплих тонах (помаранчевому, жовтому, червоному), які приємніші для людського ока. А ось від насиченого синього і яскраво-червоного світла вони рекомендують відмовитися - ці кольори швидко починають дратувати, через що людям, які перебувають у кімнаті, важко зосередитися на виконуваній роботі.

Світлодіодні стрічки в сучасному інтер'єрі

Найпростішим способом створення декоративного підсвічування в інтер'єрі вважається монтаж світлодіодної стрічки. З нею можна легко забезпечити незвичайну гру світла в будь-яких приміщеннях, підкреслити особливості меблів, підлог і стель, прикрасити наявні стінові панелі та інші архітектурні декорації.

Світлодіодна стрічка створює унікальну ілюзію невагомості. Якщо зафіксувати її по периметру кухонного гарнітура, створиться враження меблів, яка нібито ширяє над підлогою. Такий же ефект буде спостерігатися, якщо закріпити світлодіодну стрічку біля основи масивної ліжка, під навісними шафками.

Декоративне підсвічування може здорово прикрасити шафи-вітрини, гардеробну, габаритні меблі їдальні. Вона здатна навіть візуально підняти низькі нависають стелі. Досить часто за допомогою декоративного світла підкреслюють окремі елементи навісних конструкцій - об'ємних карнизів, дерев'яних балок, куполоподібних зводів. Якщо віддати перевагу якісним і потужним Led стрічок на 130-240 світлодіодів, можна зовсім відмовитися від покупки дорогою люстри і заощадити на пристрої верхнього світла.

Призначення додаткового декоративного освітлення

Декоративна світлодіодне підсвічування може використовуватися не тільки як прикраса будинку, але і для створення необхідних умов для роботи або відпочинку. Цілі, з якими вона встановлюється, можуть бути самими різними:

для якісного висвітлення дзеркала у ванній; для підсвічування полиць у вбиральні, щоб швидко знаходити потрібні речі та взуття; для якісного висвітлення робочої зони і плити на кухні; для додаткового освітлення акваріума, письмового столу школяра; для підсвічування ступенів сходів, щоб мінімізувати ризик отримання травм мешканцями і гостями будинку, тощо.

Вбудовані і зовнішні світлодіодні додаткові світильники роблять добре освітленим кожний куточок житлового простору. З ними можна забути і про сліпуче світло, що заважає дивитися телевізор або працювати за комп'ютером, і про недостатнє висвітлення стола або кухонної стільниці. Також вони роблять форми і силуети предметів інтер'єру більш цікавими, підкреслюють їхню ексклюзивність. Цим і пояснюється популярність додаткових джерел світла у дизайнерів, які знають, як зробити будинок по-справжньому затишним, комфортним і безпечним.

Похожие страницы: