Сендвіч-панелі і їх наповнювачі

У нинішнє століття з'явилося досить багато інноваційних будівельних матеріалів, які затьмарили собою традиційні цегла, брус і бетонні блоки. Сендвіч-панелі - досить старий матеріал, а тому вважати його сучасним не зовсім правильно. Але саме сьогодні будівництво з сендвіч-панелей набрало грандіозну популярність. З них зводять величезні спорткомплекси, торговельні центри, ангари, житлові будинки і багато інші будівлі.

Быстраня и надежная продажа асбокартона КАОН на нашем сайте.

Між двома листами металу, пластику, оргалита або якогось іншого матеріалу запресований досить товстий шар утеплювача. Зовнішні матеріали можуть використовуватися в різних комбінаціях - дивлячись для чого призначена сендвіч-панель. Внутрішній же матеріал, іменований наповнювачем, також може бути різним. Це, знову-таки, продиктовано метою використання панелі. Головні завдання будь-яких наповнювачів сендвіч-панелей однакові. Це забезпечення теплоізоляції і поглинання вуличних шумів. Власне, шум назовні з приміщення також практично не проникає.

В даний час найбільш популярними є такі наповнювачі для сендвіч-панелей:

Мінеральна вата , відома також під назвою «базальтова вата». Для її випуску використовуються розплави гірських порід в різних поєднаннях і плавильні шлаки. Даний матеріал відомий не тільки як відмінний теплоізолятор, а й чудовий Шумопоглотители. Єдиний мінус - вага. Через це і сендвіч-панелі з мінеральної вати виходять найважчими. Також дуже важливо повністю загерметизувати шви. Щоб волога не проникла всередину панелі. Від вологи утеплювач не тільки частково втратить свої властивості, але і почне дивуватися цвіллю.

Пінополіуретан , відомий ще як поліізоцінаурат. Він є міцним і легким матеріалом з комірчастою структурою. Матеріал володіє чудовими тепло- і звукоізоляційні характеристики, має малу вагу, а грибки з цвіллю не страшні йому. Спінений поліуретан, як і мінеральна вата, погано горить. Він має здатність до самостійного загасання.

Скловолокно . Має багато подібностей з мінватою. Складається з дуже численних скляних ниток, має пористу структуру, високі показники міцності і звукоізоляції. Однак, матеріал важить відчутно менше мінеральної вати, а його виробництво обходиться в менші суми. Від цього і ціна на сендвіч-панелі буде нижче.

Поліпропілен і пінополістирол також використовуються в якості панельних наповнювачів. Ці полімери також мають комірчастою структурою, малою вагою, високою міцністю, прекрасною теплопровідністю і відмінними звукоізоляційними характеристиками. Однак, з пожежної безпеки дані наповнювачі мають деякі обмеження.

Підбір сендвіч-панелей з тим або іншим утеплювачем здійснюється відповідно до будівельним проектом.

Похожие страницы: