Популярність сибірської модрини

Сьогодні приватне будівництво стає все більш екологічним і більшість заможних людей будують свої будинки з натуральних матеріалів. Популярність сибірської модрини цілком зрозуміла, адже це унікальне хвойне дерево, яке випромінює цілющий аромат і має антисептичні властивості, важливими у виготовленні ліків і при будівництві. Зростає модрина по всій Росії, але особливо цінними є матеріали з дерев, що ростуть в Сибіру. Суворий клімат цих країв впливає на щільність деревини, роблячи модрину хорошим конкурентом дубу.

Посетив массажный салон в Киев вы получите море приятных эмоций и ваше тело отдахнет от повсдневной суеты.

Будівельні матеріали з сибірської модрини дуже затребувані, тому що мають ряд унікальних властивостей: завдяки високому вмісту смоли в деревині, модрина не піддається гниттю і руйнування деревними комахами, стійка до вогкості і перепадів температури, вогнестійка. Її також часто застосовують у суднобудуванні, в будівництві мостів, причалів, оскільки морської води вона не боїться. Під впливом води деревина стає лише міцніше.

Вироби з неї екологічно чисті і не викликають алергічних реакцій. Крім того, деревина модрини виділяє речовини, що сприяють очищенню повітря і усунення мікробів в приміщенні, що значно знижує ризик простудних захворювань і появи головних болів.

Обрізна дошка з модрини

Так само популярність сибірської модрини в будівництві і дизайні пояснюється багатством відтінків деревини і красивим візерунком. Мала кількість дефектів, таких як сучки і відгалуження, є ще однією важливою перевагою цього дерева. Застосовується вона в основному для спорудження конструкцій, що мають безпосередній контакт із зовнішнім середовищем. Це можуть бути будови фасадів будь-яких приватних будинків і громадських будівель, терас, балконів, огорож і ігрових майданчиків, містків і причалів, підлог, яхт і човнів.

Біологічні та фізико-механічні властивості деревини

За біологічним і фізико-механічними властивостями модрину можна сміливо віднести до категорії особливо цінних матеріалів для будівництва. Його чистота і екологічність не викликає ніяких питань, він абсолютно не шкодить здоров'ю людини, а в багатьох випадках його вплив навіть цілюще. Часто його використовують навіть для виготовлення меблів і для обшивки внутрішніх стін.

З деревини часто отримують камедь, етиловий спирт і целюлозу. У корі цього сорту дерева не менше 10% танінів, а екстракти кори вважаються дуже хорошими барвниками і дубителями, які вміють фарбувати в коричневі, рожеві і жовті тони. З смоли, в свою чергу, добувають терпентин, який служить основою для мазей від подагри і ревматизму.

Популярність цієї деревини та його надійність обумовлюють часте застосування в обробці інтер'єрів, при великому ремонті і будівництві. Найчастіше даний будівельний матеріал являє собою досить тонку і міцну дошку, яка чудово виглядає і на фасаді заміського котеджу, і в якості обшивки альтанки. Вагонка з цього сорту дерева надає приміщенню не тільки затишний, але і розкішний вигляд. Незалежно від конкретного стилю оформлення, можна вибрати різний відтінок стінових панелей і гармонійно вписати їх в інтер'єр практично будь-якого будинку або закладу іншого формату.

Властивості обрізної дошки

Для будівництва найчастіше використовується обрізна дошка з модрини, застосування якої може створити в будинку дійсно теплу і затишну атмосферу. Вона відрізняється яскраво вираженими оздоровчими властивостями завдяки виділенню спеціальних смол, які благотворно впливають на роботу дихальних шляхів.

При цьому деревина дуже тверда і міцна, а її зносостійкість вкрай висока. Вона може відмінно вписатися в практично будь-який інтер'єр, так як цей матеріал чудово гармоніює з різними варіантами обробки.

Можна вибрати підлогове покриття, виконане з натурального матеріалу, який в повній мірі зможе створити в будинку затишну атмосферу. Спеціальна технологія обробки обрізної дошки виключає скупчення в ній води, що дозволяє уникнути травм, які часто трапляються на слизькій поверхні, якщо мова йде про настилі для тераси або веранди в будинку. За такою дошці набагато приємніше ходити босоніж, та й виглядає воно чудово, особливо в інтер'єрі заміського будинку.

Колірна палітра модрини складається з безлічі відтінків, а тому можна підібрати такий, який найбільше підійде до вашого архітектурному стилю.

Сучасні засоби обробки деревини дозволяють матеріалу відмінно витримувати агресивна дія природних факторів і довгий час залишатися зовні привабливим. Саме тому дане натуральне покриття набагато краще, ніж штучні аналоги.

Похожие страницы: