​Спальня в японському стилі

Облаштування маленької спальні вимагає більш ретельного підходу до вибору деталей, а так же колірної гами інтер'єру. Варто відмовитися від класичних меблів, яка захарастить не більшу спальню і перетворить її в непролазні джунглі. У приміщенні повинні бути присутніми тільки найнеобхідніші і використовувані речі.

Зробити спальню просторій, не перевантаженою меблями, але в той же час функціональною і зручною допоможе інтер'єр в японському стилі, головний принцип якого полягає в мінімалізмі.

Професійне виробництво арматури сіп замовити п найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.

Стіни можна пофарбувати, попередньо вирівнявши, або обробити рельєфною штукатуркою. Кольори природні, спокійні, пастельні. Так само добре будуть виглядати шпалери, що імітують натуральні матеріали, такі як бамбук, рисовий папір, шпон, квіти сакури.

Гармонійно виглядатиме матовий натяжна стеля білого кольору. Світильники повинні бути досить прості за формою (прямокутні, круглі), з напівпрозорих матеріалів, що імітують рисовий папір. Вони можуть розташовуватися як на стелі, так на стінах і на підлозі. Використання розсіяного світла додасть легкості кімнаті.

На підлозі застосовні будь-які сучасні покриття, що імітують природні матеріали, такі як галька, бамбук, ротанг світлих відтінків. Чудовою альтернативою килиму послужить циновка татамі.

Меблів небагато, вона проста і не висока. Предмети інтер'єру повинні контрастувати за своїм кольором з основним кольором приміщення. Наприклад, можна використовувати коричнево-вишневий, червоний, чорний і білий. Як ліжка вдалим варіантом буде матрац-футон на низькому подіумі без ніжок або досить жорсткий ортопедичний матрац. В подіум можуть бути вбудовані висувні ящики для зберігання білизни. Якщо простір дозволяє, то до ліжка приставляються низенькі приліжкові тумбочки, як правило, складаються з одного ящика. В якості системи зберігання речей добре впишеться шафа-купе з розсувними дверима, що імітують японські ширми. А якщо в кімнаті є ніша, то її можна використовувати в якості шафи закривши перегородками-ширмами з рисового паперу. На вікно вішаються бамбукові ролл-штори, або дерев'яні жалюзі разом з легкими тюлямі світлих тонів. Замість двері встановлюються розсувні перегородки з рисового паперу.

Оскільки кімната не велика, то перевантажувати її прикрасами не варто. Для відтворення східної атмосфери досить над узголів'ям ліжка повісити одну картину із зображенням квітів сакури, або японського пейзажу в тонкій рамі контрастного кольору.

У спальні в японському стилі немає нічого зайвого або випадкового. Вона гармонійна з природою і навколишнім світом і підійде людям, які потребують спокійному відпочинку, бажаючим залишитися зі своїми думками наодинці, помедитувати, не відволікаючись на дрібниці.

Похожие страницы: