Яку піч вибрати. Яка краще піч для дачі?

Вибираємо піч, Камін, Димар. Основні рекомендації по вибору печі. Опалювальний сезон тільки почався, а попит обладнання для обігріву будинку збільшився в кілька разів.

Магазин теплогранд предоставляет широкий выбор качественной отопительной техники на любой вкус.

Виробники, з огляду на такий попит, прагнуть представити на ринок таку кількість всілякої побутової техніки, що часто самостійно вибрати котел або піч для будинку стає практично нереальним. Яка піч краще для будинку? Відповідь на це питання не таке і простий, як може здатися на перший погляд.

На що варто звертати увагу при виборі такої техніки?

Головною відмінністю печі від котла є принцип її пристрою і работи.Одновременно разом з нагріванням приміщення, конструкторські особливості в більшості випадків дозволяють одночасно використовувати її варильну поверхню для приготування їжі і нагрівання води. Які печі краще для будинку? Для використання в приватному секторі зазвичай вибирають таке обладнання, яке зможе поєднувати в собі відразу кілька важливих функціональних можливостей:
вибираємо піч
Вид палива. Звичайно, вирішуючи яку грубку вибрати для опалення будинку, більшість господарів орієнтуються на той вид сировини, який буде більш доступним в даному регіоні. Існує можливість використання як твердого, так і рідкого палива, а також природного газу і електрики.

Основне призначення. В цьому відношенні слід врахувати. Що кожен господар сам вибирає то яка піч краще для дачі, де господарі з'являються виключно на вихідних і для приватного будинку, в якому планують жити постійно. Чи будуть її використовувати виключно як опалювальний прилад або і як варильну поверхню. Вибрати опалювальну піч для будинку буде набагато легше, якщо визначити в чому саме існує потреба у господарів будинку.

Додаткові функції. Для житлового будинку вибрати краще пекти з функцією нагріву води. Для цього можна встановити піч з вбудованим баком. Для двоповерхового будинку підійде піч, в топці у якій встановлено водяний контур, за своєю конструкцією така модель буде схожа на газовий котел. До теплообміннику в такому випадку під'єднують труби системи опалення. Пічки для будинку бувають з уже вбудованим водяним контуром і без нього, деякі вдосконалять свою модель, встановлюючи теплообмінник самостійно.


Матеріал. Деякі господарі принципово воліють вибрати піч для будинку з цегли, інші готові вибрати більш сучасне обладнання і замовляють вже готове чавунне виріб. Як у одного, так і другого варіанту існують свої слабкі і сильні сторони. Наприклад, необхідно враховувати, що дійсно грамотного пічника доведеться шукати дуже довго, а його робота відповідно буде коштувати не дешево і зажадає значного часу і витрат. Але для дерев'яного будинку краще пекти саме такого типу. Готовий виріб практично не потребують додаткових витрат, а її монтаж здійснюється досить швидко. На дачі краще поставити піч такої моделі, ця ж конструкція знайде застосування в котеджах.

Можливості. Для опалення приватного будинку краще печі комбінованої конструкції. В цьому відношенні також існує велика можливість вибору. Вбудована модель найчастіше викладають із цегли або готову продукцію, яка встановлюється в будь-якому місці, де є можливість встановити систему димовідведення. Звичайно, для заміського будинку краще пекти, яка може одночасно виконувати функції каміна. Зазвичай такі будівлі спеціально роблять невеликими, тому прогріти їх не складає труднощів, тому основна увага приділяється естетичної цінності.

Похожие страницы: