Як захистити свій будинок и Security Shop

Найбільш поширеним способом проникнення злочинця в ваш будинок є розтин вікон або вхідних дверей. Для того щоб цього не сталося, рекомендуємо зупинити ваш вибір на гарній металевих дверей, а на вікнах першого поверху встановити решітки. Якщо варіант з гратами вас не влаштовує, то можна розглянути варіант металевих ролетів.

Щоб замовити якісне обладнання для безпеки вашого будинку, пропонуємо

  Security-shop, в цьому магазині Ви побачите великий асортимент необхідного обладнання.

Крім цього, вам необхідно вжити заходів додаткової безпеки. Для цього рекомендуємо огородити вашу ділянку високим парканом з воротами, а по верху паркану радимо розтягнути провід під напругою або колючий дріт. Також не зайвим буде установка відеодомофона. Дані запобіжні заходи не тільки дозволять захистити ваш будинок, а і всі будівлі, які розташовані на вашій земельній ділянці.

Ще одним заходом, яку необхідно прийняти, щоб убезпечити ваш будинок, є встановлення сигналізації, яка видає гучний звук в разі спроби несанкціонованого проникнення. Цей гучний сигнал мало того, що зможе вас розбудити серед ночі, так в змусить злодіїв залишити свою затію і втекти. А якщо вони спробують проникнути в ваш будинок в світлий час доби, то ваші пильні сусіди, почувши звук тривоги, обов'язково викличуть поліцейських. Також, деякі сигналізації мають функцію інформування за допомогою СМС про те, що сигналізація спрацювала.


Найбільш надійним способом недопущення злому вашого житла є установка охоронного обладнання та підключення об'єкта на пульт охоронної організації. Цей спосіб є, мабуть, найбільш дорогим, так як він зажадає щомісячної оплати за надану послугу. Разом з цим ваше житло буде в цілковитій безпеці, а при спрацьовуванні будь-якого датчика охоронна служба буде висилати групу, яка зможе затримати злодіїв.

Нами були перераховані всі основні варіанти захисту житла від несанкціонованого проникнення, а вам залишається визначити, які способи або спосіб найбільш прийнятні для вас. Також, не забувайте найпростіших речей, які дозволять зберегти ваше житло в цілісності й схоронності і закривайте двері і вікна на ніч, а також не повідомляйте малознайомим людям про час, коли вас немає вдома. У разі втрати ключів, обов'язково міняйте все замки.

Похожие страницы: