Як почистити котел від сажі і смоли

В процесі експлуатації твердопаливного котла стінки димових каналів засмічуються корозійної сажею, летючим попелом і смоляними речовинами. При цьому легко помітити поступове погіршення димової тяги, а також зниження ККД котельного обладнання (приблизно на 20-30%), через що підвищується витрата використовуваного палива і подальші витрати на опалення будинку. Щоб підтримувати роботу автономної системи на належному рівні, слід виробляти регулярне чищення котла.

На сайте https://rixton.com.ua/catalog/sredstva-dlja-uhoda-za-otopitelnym-oborudovaniem вы можете купить средства ухода за отопительным оборудованием по лучшей цене.

Як часто потрібно чистити котел?

Перш за все, важливо запам'ятати, що без належного догляду котли опалення виходять з ладу набагато раніше, так як потребують ремонту та заміни запчастин. Періодичність очищення твердопаливного котла безпосередньо залежить від типу використовуваного палива, а також від його якості. У звичайних умовах чистка котлів відбувається всього один раз в 3-4 тижні, але якщо Ваше паливо поганої якості, тоді вдвічі частіше. Крім того, рекомендується проводити очищення теплообмінника від «котлового каменю» один раз в 4 роки. Це можна зробити за допомогою водного розчину соляної кислоти.

Чим можна почистити котел?

Зазвичай чистка котлів на увазі використання різних пристосувань і засобів по догляду:

інструментів, які іноді продаються разом з твердопаливними котлами (скребок, дротяна щітка, сталевий йорж та ін.);

потоку повітря, що подається під високим тиском (для цієї мети в котлах передбачені спеціальні очисні отвори);

також у продажу можна без зусиль знайти спеціальні засоби по догляду за твердопаливними котлами, камінами та димоходами.

Процес очищення котла

Всі необхідні дії можна виконати самостійно, однак при відсутності необхідних навичок компанія Теплодром24 настійно рекомендує користуватися послугами досвідчених фахівців, для яких чистка котлів від сажі і смоли є звичним заняттям. Звернувшись до наших співробітників за консультацією Ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію: від вибору котельного обладнання до моменту його установки і введення в експлуатацію.

Похожие страницы: