В яких галузях промисловості використовуються клейкі стрічки?

Існують клейкі стрічки промислового призначення для безлічі галузей і сфер застосування. У більшості смартфонів, типів клейких стрічок більше, ніж додатків. І щодня для обв'язки кабелів в автомобільній промисловості потрібно стільки клейкої стрічки, скільки б вистачило для покриття території Австралії. Ми представимо Вам шість традиційних областей застосування клейких стрічок промислового призначення.

Купить Клейкие ленты от производителя вы можете на сайте.

Електронна промисловість

Про електронний промисловості ми безперечно можемо сказати одне - клейкі стрічки весь день знаходяться поруч з нами завдяки електронній промисловості. Наприклад, в наших смартфонах. Згідно з опитуванням, проведеним в Німеччині в 2015 році, 17% опитаних користувачів встановлювали на свій мобільний телефон понад 31 додатка. Чого вони не знали: число клейких стрічок tesa , встановлених в їх смартфонах, приблизно дорівнювало 45.

У той час як користувачі, очевидно, проводять пальцем по сенсорному екрану, рівнем нижче кожна клейка стрічка окремо виконує свою функцію шар за шаром: клейкі стрічки скріплюють шари екрану (непомітно, оскільки вони надпрозоре і оптично невидимі), блокують світловий потік і направляють його в потрібному напрямку, відводять тепло, щоб не перегорали процесори, і пом'якшують удар, якщо пристрій з 31 додатком і 45 клейкими стрічками впаде на підлогу. При цьому клейкі стрічки настільки непомітні і тонкі, що можуть використовуватися в будь-якої конструкції. До речі: стрічки також відіграють певну роль в LED-телевізорах, ноутбуках і цифрових камерах, а також в автомобільних системах навігації і зв'язку.

Автомобільна промисловість

800 000 квадратних метрів - тобто більше 112 футбольних полів - це приблизна загальна площа клейких стрічок, використовуваних щодня для раціональної обв'язки від двох до п'яти кілометрів кабелю в новому автомобілі.

В цілому до 50 клейких стрічок здійснюють подорож в новому автомобілі. У той час як одні беруть участь у складанні компонентів або в якості захисного покриття під час фарбування і видаляються після завершення етапу виробництва, інші виконують свою роботу непомітно протягом багатьох років. Вони закривають технологічні отвори і утримують панелі, пороги і облицювання протягом всього процесу теплового розширення під час виконання кузовних робіт в цеху. І вони, наприклад, поглинають шум і вібрації в сидіннях і приладової панелі. Маса, зекономлена на заміну шурупів і шпильок, цілком відповідає масі статуетки з хитається головою, хоча ми цього не перевіряли (поки).

Похожие страницы: