Будинки в скандинавському стилі: 9 головних особливостей

Скандинавський стиль в будівництві привертає лаконічністю, продуманої простотою і функціональністю, і має деякі особливості:

В салоне массажа На Золотых воротах вас ждут профессионалы своего дела.

Використання енергозберігаючих технологій. Це каркасне будівництво з облаштуванням фундаменту УШП, тобто, «утепленій шведської плити». Завдяки такій технології за 3 місяці зводиться надійний, теплий будинок, який не потребує великих витрат на утримання.

Застосування тільки натуральних матеріалів - скандинавські будинки будують на основі дерев'яних конструкцій.

Такі будівлі відрізняються простими, суворими формами, лаконічною геометрією і чіткістю ліній.

Характерно панорамне скління, адже в північних країнах цінується сонячне світло, що проникає в усі куточки будинку.

Балкони - глибокі і просторі. Відкриті або засклені, вони дозволяють дихати свіжим повітрям, милуватися природою, незважаючи на погодні умови.

Передбачені тераси барбекю - скандинави цінують відпочинок в колі родини або друзів, і засклена тераса дозволяє організовувати його круглий рік, незважаючи на погоду.

Лаконічна оздоблення фасаду, але оригінальні архітектурні рішення - ось що надає скандинавським домівках виразність. Яскравими акцентами фасаду можуть бути вікна різного розміру, різнобічне напрямок вагонки, і так далі. Також зустрічається контрастне фарбування карнизів, наличників, водостоків.

Максимально раціональне планування - кожне житлове, господарське приміщення функціонально і зручно.

Дизайн інтер'єрів в дусі продуманого мінімалізму.

Суворий клімат і обмеженість ресурсів привчили жителів Скандинавії все продумувати до дрібниць, будувати будинки прості, але теплі, практичні, економічні в експлуатації. І для бажаючих побудувати такий котедж пропонується чимало готових проектів, кожен з яких адаптується відповідно до особливостей ділянки, побажаннями замовника.

Похожие страницы: