Типи матраців і який з них найкраще вибрати для двоспальному ліжку

Тут треба спочатку вирішити, що вам миліше: виріб з пружинами або без пружин. Відзначимо, що більшість все ж схиляється до першого варіанту. Моделей пружинного типу випускають масу, але всі вони відносяться до однієї з двох різновидів: з незалежними або залежними блоками пружин.

На сайті vegas.ua/uk/vidy-matrasov/latex ми вам пропонуємо широкий вибір латексних матраців за доступною ціною.

"Боннель" - класика пружинних матраців

Уже понад шістдесят років випускають матраци з даними пружинним блоком. Що цікаво, їх проста конструкція виявилася досить вдалою, і за весь цей час її не треба було вдосконалювати. Цей блок пружин, зроблений з холоднотянутой дроту, називається залежним, так як вгорі все вони скріплені разом. Виходить міцне й довговічне виріб, бюджетне за ціною. Виготовляють пружини (циліндричної або конусоподібної форми) з вуглецевої сталі, використовуючи для цього особливі верстати.

Але якщо говорити про двоспальних матрацах з таким типом пружин, то їх можна рекомендувати не всім. При значній відмінності ваги партнерів вийдуть своєрідні «гойдалки»: той, який важче, буде переважувати, нахиляючи матрац в свою сторону. Так, між іншим, і на підлозі можна опинитися. Ну, а легкий чоловік буде постійно скочуватися до середини, що не всякому сподобається. Якщо ж чоловік і дружина «в одній ваговій категорії», то виріб з пружинами «Боннель» їм цілком підійде.

Незалежні пружини - гарантія комфорту для обох

Як стає ясно вже з назви, тут немає зв'язку між окремими пружинами. Мало того - кожна з них укладена в окрему оболонку, яка виключає скрип і тертя елементів одна об одну. І загальна міцність виробу при цьому підвищується. Підлаштовуючись під форму тіла, такий матрац піклується про кожного з тих, що сплять подружжя. Він не буде нахилятися від тяжкості, і ніхто нікуди не скотиться, не впаде.

Але виготовляти подібні конструкції складніше і довше, ніж попередні. Тому вони коштують значно дорожче, в чому і полягає їх недолік, мабуть, єдиний. Тому багато хто, роздумуючи, як правильно вибрати матрац для двоспальному ліжку, зупиняються саме на цих моделях.

А якщо зовсім без пружин?

Найдоступніші за ціною безпружинні матраци, виконані з поролону. Спочатку спати на ньому м'яко і досить приємно, але з часом він злежується і промінается. До слова, поролон (інакше, м'який пінополіуретан) буває різної якості - від м'якого до середнього і жорсткого. Також є латексний поролон, що відрізняється особливою еластичністю.

А для більшого комфорту матрац може складатися не цілком з поролону, а з добавками інших матеріалів (а то і зовсім тільки з них). Можна навести як приклади кокосове волокно і латекс. Останній досить дорогий (причому не тільки натуральний, але і штучний), проте має тривалий термін служби. А жорстка кокосова койра відрізняється екологічністю і відмінною якістю. Її часто застосовують для дитячих матрациків.

Підсумувавши сказане вище, відзначимо, що на чистому поролоні удвох спати не дуже зручно. Він підходить лише як тимчасовий притулок для пари. А ось комбінований з якісними матеріалами безпружинний матрац можна розглянути як постійний. Наприклад, хорошим варіантом є виріб, у якого серцевина зроблена з кокосового волокна, а зовнішній шар - з латексу (штучного або натурального). В якості оббивки використовується практичний і красивий жаккард.

Похожие страницы: