Топ-5 порад щодо вибору та перевірки уживаного автомобіля

На що звернути увагу, що перевіряти і як протестувати керованість уживаного автомобіля перед покупкою.

Быстрая и надежная продажа авто на нашем сайте.

Вибір хорошого транспортного засобу не повинен бути справою випадку або удачі. Необхідно проявити терпіння і виконати певну домашню роботу, щоб знайти потрібну модель за розумною ціною, та ще й в хорошому стані. Слідуючи цим крокам, ви обов'язково підберете хороший автомобіль.

1. Вивчіть всю доступну інформацію

Вивчення автомобільних сайтів, що пропонують огляди старих авто, є відмінним способом отримати уявлення про старих моделях, які ви розглядаєте. Прісмотреітесь, хто що продає, відберіть кілька вподобаних варіантів, моніторьте їх, стежте за новими оголошеннями від приватників. Онлайн-форуми часто обговорюють проблеми надійності різних систем автомобілів (важко переключаються передачі, ненадійні кондиціонери та ін.). У відгуках про нові автомобілі рідко згадують ці проблеми, але багато автовласників не соромляться ділитися ними. Прочитайте всі сердиті відгуки в мережі щодо вашої моделі, перш ніж приймати рішення. Виявлені проблеми дозволять збити ціну. Не полінуйтеся перевірити автомобіль по вин , ви дізнаєтеся реальну історію автомобіля, який вам сподобався.

2. Зверніть увагу на менш популярні бренди

Всім відомі провідні бренди сьогодні спритно маніпулюють цінами на старі автомобілі. Але навіщо допомагати їм отримувати надприбутки? Є й інші, менш відомі конкуренти, які (з різних причин) не дуже добре продавалися. Ці моделі можуть дати вам аналогічну якість за більш прийнятну ціну. Такі виробники, як Suzuki або Mitsubishi зробили кілька дуже хороших моделей, які були недооцінені і упущені покупцями. Не зациклюйтеся на одній моделі. Знаючі мисливці за вигідними пропозиціями знайомляться з усіма моделями свого сегмента і часто бувають винагороджені відмінним автомобілем за нижчою ціною, ніж у відомих брендів.

3. Майте на увазі бюджет

Якщо ви хочете замінити ваш застарілий автомобіль на старий, але більш свіжий, можна скористатися послугою трейд-ін. Ви здаєте свій старий авто, отримуєте гроші на покупку нового автомобіля в цьому ж автосалоні. Якщо ваша нинішня машина не є останньою моделлю, швидше за все, дилер перепродасть її іншому клієнту. Вигоди тут ви не отримаєте, хорошу ціну в трейд-ін вам не запропонують. Продавши ваш нинішній автомобіль за ринковою ціною, ви зможете виручити за нього набагато більше, ніж запропонує вам дилер. Продовжуйте пошуки самостійно.

4. Придивіться уважно

Старі автомобілі - як сніжинки: немає двох однакових. Тому ретельно їх досліджуйте. Звертайте увагу на надмірне розпорошення фарби на дверних прокладці, глушники і накладках колісних ніш - це вірна ознака ремонту після зіткнень. Іноді навіть можна знайти дрібні осколки скла під сидіннями. Свіжий повсть може маскувати недавні структурні ремонти. Зверніть увагу на приладову панель. Гарячі чекенджін і миготливий круїз-контроль можуть бути передвісником дорогого ремонту двигуна. Моторне масло, що нагадує пінистий коктейль, часто означає, що потрібно міняти прокладку двигуна або ще що-небудь гірше. Якщо масло чорне і густе, пахне гаром, це відразу говорить про те, що господар авто не надто багато уваги приділяв технічним станом автомобіля.

Попросіть оглянути автомобіль механіка, якому ви довіряєте. Транспортні засоби, які були відремонтовані після зіткнення, не завжди легко виявити. Тільки хороший фахівець, зробивши професійний огляд автомобіля на підйомнику, може виявити характерні ознаки відновного ремонту.

Не забувайте і про юрідічіской перевірці. Обов'язково варто перевірити автомобіль на арешт , дуже часто автомобілі продаються заставні або зовсім за рішенням суду перейшов в інші руки. Продавець намагається сплавити такий авто дешевше і швидше, не ведіться, безкоштовний сир тільки в мишоловці. Ще раз повторюся, обов'язково перевіряйте автомобіль на юридичну чистоту.

5. Протестуйте керованість автомобіля

Ви вибрали сподобався вам автомобіль? Не поспішайте платити гроші. Замість п'ятихвилинного обертання навколо стоянки, попросіть у продавця годинний тест-драйв по пересіченій місцевості. Зазвичай цього часу достатньо, щоб перевірити автомобіль на шосе і на грунтовій дорозі, де ви можете перевірити стійкість автомобіля. Вимкніть радіо і уважно слухайте різні шуми. Зверніть увагу на те, як перемикаються передачі і як працює кондиціонер. Щоб правильно протестувати автомобіль, поганяйте його, як ніби ви їм вже володієте. Якщо продавець не погоджується на тривалий тест-драйв, то, швидше за все, вам потрібно брати машину в іншому місці.

Похожие страницы: