Що забезпечить зручність і безпеку використання?

Як відомо, бензоінструмент відрізняється від електричного тим, що його робота супроводжується великим шумом і вібрацією корпусу. Останнє особливо небезпечно.

На нашем сайте https://www.vdr.com.ua/sad/benzopily/benzopily-cepnye.html представлен широкий выбор бензопил по самой выгодной цене.

Для довідки: вперше про негативну дію вібрації заговорили ще в кінці XIX століття. Її наслідки викликають серйозні захворювання. Вібраційна хвороба проявляється онімінням пальців рук і кистей. Люди, що працюють з Бензоінструменти, часто страждають від тунельного синдрому, тобто ущемлення нервів в природних каналах рук - кістках, м'язах, сухожиллях. Виявляється спочатку поколювання або мурашками по шкірі, з часом знижується чутливість пальців, і в ряді випадків настає параліч.

Багатьом доводиться працювати по 8 годин на день, відчуваючи небезпечну вібрацію від інструменту - ризик захворювань збільшується в рази. Тому сучасні бензопили оснащуються антивібраційною системою. Між рукоятками і двигуном встановлюється демпфер, який згладжує коливання від працюючого двигуна - вібрація на рукоятці відчувається в меншій мірі. Така особливість буде корисна не тільки професійним вальщикам лісу і працівникам бригад озеленення. Навіть якщо ви будете використовувати пилку в побутових цілях: на дачі, в приватному будівництві, при заготівлі дров в селі, в будь-якому випадку працювати комфортніше інструментом з антивібраційною системою. Так вам доведеться менше стомлюватися, буде легше утримувати пилу і направляти її, що, безсумнівно, позначається на чистоті різу. До речі, на зручність використання інструменту впливає розташування двигуна. Моделі з горизонтальним розташуванням повинні мати таку форму, щоб мотор не був усунений з осі симетрії. Інакше пила весь час буде йти в сторону під час роботи. Найбільш оптимальним вважається поздовжнє розташування ДВС без зміщення по осі симетрії: центр тяжкості оптимально збалансований, і техніку легко втримати в потрібному положенні.

Для безпечного використання бензопили передбачений гальмо ланцюга . Він може бути ручним: при неконтрольованому русі ріжучої частини треба натиснути на важіль у передній частині корпусу - ланцюг зупиниться. Найбільш прогресивним вважається автоматичне гальмо, який спрацьовує автоматично інерційним спусковим механізмом, наприклад, при зворотному ударі.

Чим ще оснащують інструмент виробники для легкого використання? Знаючи про те, що виникають складності з ручним запуском двигуна, вони розробляють системи для полегшення цього процесу. За рахунок використання праймера підкачки палива вдається знизити необхідні зусилля при запуску мотора на 50 - 70% . Умовно ця система позначається як « Легкий старт », але кожен виробник називає її по-своєму.

Похожие страницы: