Що потрібно, щоб взяти кредит на ремонт

Для того щоб правильно взяти кредит на ремонт, необхідно відштовхуватися від його мети. На сьогоднішній день в лінійці банків міститься два види подібних кредитів: споживчий кредит на ремонт без забезпечення і іпотечний кредит на ремонт під заставу нерухомості.

Взять деньги под залог недвижимости вы сможете быстро и надежно у нас.

Кредити без забезпечення, як правило, видаються на капітальний ремонт вже наявної у власності позичальника нерухомості. Їх особливостями є високі ставки, невеликий термін і сума кредитування (в середньому до 1,5 млн рублів на термін до 1-2 років).

Іпотечні кредити на ремонт і благоустрій житла видаються більшістю банків під заставу нерухомості, що купується, в доповнення до чинного іпотечним кредитом. Їх відрізняє набагато більша сума фінансування (в середньому до 10 млн рублів) і термін (до 10-15 років). Підсумкова сума кредитування залежить від вартості застави і, як правило, не може перевищувати 60-70% від його оціночної вартості. Часто вимоги при оформленні подібного кредиту ідентичні умовам при оформленні іпотеки на покупку житла: позичальникові необхідно оформити договір майнового і особистого страхування, при відмові від якого ставка буде вище на кілька процентних пунктів. Також до додаткових витрат позичальника при оформленні кредиту на ремонт під заставу нерухомості слід віднести вартість оцінки застави. Відзначимо, що ряд банків сьогодні пропонують знизити ставку за такими кредитами за умови сплати позичальником одноразового платежу. Однак треба розуміти, що подібні платежі (в середньому 1-4% від суми кредиту при зниженні ставки на 0,5-1 процентний пункт) вигідні тільки при тривалих термінах кредитування.

Похожие страницы: