Ремонт - шлях до світлого майбутнього

Сьогодні ремонт в будинку або квартирі став чимось особливим. Адже навіть фраза: «А у мене ремонт йде», - немов розв'язує руки господині, захищаючи її від зайвих гостей і посиденьок будинку, хоча в той же час викликає і заздрість, і співпереживання. Ремонт - це справжній хаос, необхідність, шлях до світлого життя. Так Так! Тільки згадайте, як ви себе відчували, в'їхавши в нову квартиру зі свіженьким ремонтом? Почуття радості і гордість переповнювали, а в голові дзижчали міріади нових планів: ось тепер все піде на краще, більше батьки не будуть вказувати, що потрібно робити. І це чудове всепоглинаюче власницьке почуття, що тепер тільки ви в домі господар.

Заказать такси Киев вы можете на сайте https://optima.fm/taxi-kiev, вас довезут куда вам надо.

Але з часом почуття згасли, квартира постаріла: шпалери вицвіли, килими набридли, з'явилася дисгармонія, яка стала позначатися навіть на відносинах в сім'ї. І щоб джерелом позитивного настрою були не тільки подарунки на 23 лютого і 8 березня, саме час провести ремонт! І не потрібно лякатися майбутніх труднощів. По-перше, якщо колись у вас в квартирі було все зроблено капітально, то, отже, ви потребуєте лише в зміні «декорацій». Тобто немає необхідності міняти підлоги і вікна - а це в общем-то і є найголовніші труднощі ремонту. А, по-друге, саме косметичний ремонт освіжає квартиру, заряджаючи сім'ю позитивною енергетикою.

обсяги робіт

Перше, що потрібно визначити - це обсяг роботи. А тут важливо виявити, чи достатньо буде злегка «припудрити» квартиру або все-таки варто і очі нафарбувати (підібрати нові фіранки на вікна), переклеїти шпалери і т.п. Виходячи з переліку робіт, можна порахувати, у що все це обійдеться. Ще одним делікатним питанням є терміни. Адже всім відомо, у що може перетворитися ремонт своїми руками. І те, що спочатку планувалося як подарунки на Новий рік для всієї родини, може виявитися постійним приводом для чвар і суперечок. Саме тому краще всього звернутися за допомогою до дизайнера.

Кому довірити ремонт квартири

Він не тільки зуміє підібрати найбільш оптимальний варіант відповідно до смаків домочадців, а й зможе продемонструвати вашу квартиру після ремонту в віртуальному проекті, де буде все видно до дрібниць. Це дуже зручно, тому що ще до початку виконання ремонтних робіт при необхідності вже з'явиться можливість щось змінити. Досвідчений дизайнер зуміє зробити ремонт більш економічним. Крім того, кваліфікований фахівець завжди підходить до виконання своєї роботи як психолог. А це означає, що після проведеного за його проектом ремонту у вашій квартирі все, починаючи від кольору стін і закінчуючи рюшами на диванної подушки, буде надавати виключно сприятливу дію на відносини в родині.

Похожие страницы: