Оздоблення і облаштування лоджій и ukrsich.kiev.ua

По суті, утеплення та оздоблення лоджії за своєю значимістю нітрохи не поступається капітального ремонту у всіх інших кімнатах квартири. На те є свої причини, причому досить істотні.

На сайте http://ukrsich.kiev.ua/ вы можете заказать качественную полиграфию по выгодным ценам.

 • По-перше, вартість одного квадратного метра житла така, що не використовувати сьогодні цю площу з максимальною вигодою можна вважати верхом безтурботності.
 • По-друге, існує багато цікави нестандартних ідей по обробці і облаштуванні лоджії, які принесуть безперечну користь власникам в повсякденний побут.
 • Облаштування та використання лоджії

  Останній пункт з першого абзацу варто розглянути більш детально, так як перед безпосередньою обробкою лоджії бажано мати більш-менш конкретне уявлення про те, що конкретно ви хочете отримати. Адже вкладати зовсім немаленьку суму в облаштування комфортного комори для непотрібних речей або місця для куріння - не дуже-то раціональне рішення. Тому пропонуємо вашій увазі кілька перевірених варіантів по ремонту та облаштування балконів:

  1. Облаштування зимового саду - один найбільш поширених дизайн-проектів. Його популярність обумовлена тим, що в умовах проживання в мегаполісі переробка балкона дає, мабуть, чи не єдину можливість відчути близькість до природи.

  2. Кабінет - комп'ютер та інтернет позбавили нас від необхідності мати в будинку стелажі і полиці для робочої літератури. Все, що нам потрібно - невеликий стіл, зручне крісло, ноутбук і тиша. З останньої іноді виникають проблеми (вуличний шум, близькість автостради, будівництво і т.п.), але використання в обробці лоджії шумоізоляторів і пристойних віконних склопакетів допоможуть і в такому питанні.

  3. Ігрова кімната - особливо актуальна для молодих сімей з маленькими дітьми, що мають обмежені житлові умови. Щоб не позбавляти своє чадо особистого простору і не спотикатися об іграшки, розкидані по всій квартирі, можна «віддати на розтерзання» лоджію. Природно, в цьому випадку планування та оздоблювальні матеріали повинні бути підібрані з урахуванням підвищеної безпеки.

  Взагалі, щодо грамотного облаштування і використання балконів практично немає ніяких обмежень. Великий асортимент різноманітних будівельних матеріалів і технологій, а також досвід будівельників допоможуть втілити вам в реальність практично будь-який каприз.

  Послідовність робіт з оздоблення лоджії

  Подальші поради присвячені постулатам обробки балкона або лоджії. Оскільки демонтаж старого скління, що не відповідає, зі зрозумілих причин, сучасним вимогам, захід само собою зрозуміле, то стосуватися його не будемо, а відразу приступимо до опису основних етапів.

  Зміцнення зовнішніх стін лоджії

  Більшість балконів мають металеву решітку огорожі, зварену з смуг та лози. При потребі, її частково демонтують з метою зведення нової зовнішньої огорожі з будівельної цегли. Процедура ця дуже відповідальна, адже від надійності кладки залежить не тільки безпеку власників квартири, а й сусідів поверхами нижче. Після кладки цегли всі щілини на балконі - це стосується внутрішніх стін, стелі, підлоги, заповнюються монтажною піною.

  Похожие страницы: