Особливості застосування led ламп

Відмінність світлодіодних ламп від традиційних ламп розжарювання, в принципі, очевидно: різними є як зовнішні ознаки, так і характеристики.

Купить кабель витая пара в можете на сайте по выгодной цене.

Зростаючий попит на світлодіоди пояснюється тим, що споживач вже встиг оцінити численні їх переваги, не дивлячись на те, що на російському ринку вони з'явилися порівняно недавно.

У прагненні задовольнити зростаючий попит, магазини пропонують покупцеві led лампи в широкому асортименті - різних виробників, конфігурацій і моделей.

Однак, замислюючись про заміну ламп розжарювання на світлодіодні, слід пам'ятати про те, що використання останніх не завжди має сенс.

У більшості випадків, led лампи в інтер'єрі виконують декоративну функцію і практично не використовуються в якості джерел основного світла.

На це впливає,

по-перше, висока вартість подібних виробів,

а по-друге, особливість спектра світіння, що відрізняється від денного світла.

Останнє виступає причиною заборони використання світлодіодного освітлення в дошкільних, шкільних, а також медичних установах.

Широко застосовуються led світильники в закладах розважального характеру, торгових центрах, барах і ресторанах: їх використовують як в якості джерел зовнішнього, так і внутрішнього освітлення, для декорації і локальної підсвічування вікон, ступенів, стель і пр.

Особливо практичні в цьому плані світлодіодні стрічки і трубки.

Те, що світлодіодні лампи мають невеликі розміри і володіють такою якістю, як висока вологостійкість, робить можливим і доцільним їх використання для підсвічування басейнів, архітектурних споруд і пам'ятників.

Чи не обходяться без світлодіодів мости і зовнішні рекламні конструкції.

Широко сьогодні застосовується світлодіодне освітлення і ландшафтними дизайнерами. Нерідко його можна побачити в фонтанах і штучних водоспадах, на садових і паркових доріжках, на альпійських гірках.

Особливою привабливості led лампам додає величезну кількість відтінків і кольорів світіння.

За своїм призначенням світлодіодні led лампи поділяються виробниками на

стельові,

інтер'єрні,

меблеві,

ландшафтні та

декоративні.

Окремою групою виділені грунтові світлодіоди, монтовані в підлогу,

а також лампи, призначені для позначення напрямку руху або розбивки приміщення на зони - так звані, маркери.

Все частіше знаходить реалізацію рішення вуличного освітлення світлодіодами.

Це дуже розумно, оскільки дозволяє заощадити електроенергію в масштабах міста, але поки мало бути здійснено, оскільки вартість подібних светоісточніков бачиться ще занадто високою.

Похожие страницы: