Меблі з дерева в вашому приміщенні

Екологічну чистоту, гармонію, затишок, благородні нотки і шикарний зовнішній вигляд в інтер'єр привносить дерев'яні меблі.

В останні роки, серед основних тенденцій оформлення інтер'єру квартири і приватного будинку, лідируючим елементом служить декор і меблі з масиву, які буквально піднесені в культ дизайнерами, які розуміють толк в надійної, практичною і надзвичайно красивих меблів.

Ваш дом может курасить деревянная мебель Киев вы можете купить по выгодной цене.

Помилково вважати, що натуральна меблі прекрасно себе почуває лише в класичному оформленні приміщення.

Сьогодні розкрито безліч стилів і напрямів, де елементи з дерева служать гармонійним доповненням і родзинкою інтер'єру.

Стилі інтер'єру, де можна застосувати дерев'яні меблі

Кантрі

Природність обробки, грубі форми, ніяких закруглених деталей і штучне старіння - ось основні риси стилю кантрі.

Важко уявити який матеріал найбільш точно зможе відтворити задум дизайнера, крім натурального дерева.

Масив легко піддається необхідній обробці, його можна навмисно «псувати», фарбувати відразу в кілька відтінків, затемнювати патиною і надавати бажаної формі.

Стиль кантрі ідеально підходить для невеликих заміських будиночків, дач, котеджів, де навколо буяє практично первозданна природа, а в будинку - майже первісний затишок.

Еко стиль

Даний напрямок в оформленні сучасного інтер'єру знайшло відображення в кухнях і спальнях людей, що віддають перевагу природність натурального дерева новомодним течіям.

Якщо порівнювати еко стиль і кантрі, то вони в чомусь схожі, відмінності лише в кольоровій гамі (кантрі - темні тони, еко - світла структура) і формі фасадів.

У стилі кантрі домінують грубі риси меблів, в еко - витончений, практично невагомий дизайн в натуральних відтінках.

Еко стиль - прекрасне доповнення сучасних квартир, буквально напханих різною технікою. Меблі з дерева пом'якшує інтер'єр, змушуючи забути про електронні гаджети та інших девайсах, запропонувавши зануритися в досконалість природних матеріалів.

Класичний стиль

Велична, трохи помпезна, масивна дерев'яна меблі з безліччю декоративних деталей з благородних порід чудово виглядає в просторих кухнях, кабінетах керівників, спальнях, залах для засідань.

В принципі скрізь, де багато місця і світла, можна використовувати стару, добру класику, яка ніколи не вийде з моди.

Стиль прованс

Милі фіранки у квіточки, рушники в клітку, розписний посуд, срібні столові прилади і, звичайно ж, меблі зі світлого дерева з можливим патинуванням золотом - це затишний, комфортний, теплий, домашній прованс.

Даний стиль вибирають для себе жінки, які цінують затишок і красиву обробку. З кухні в стилі прованс не хочеться йти, там обов'язково смачно пахне м'ятним чаєм і шарлотку.

Звичайно, дерев'яні меблі і декоративні елементи з масиву присутні і в інших сучасних стилях, але там їх кількість значно менше, ніж в перерахованих.

Так, наприклад, холодний і непривітний мінімалізм може служити платформою для декору дерев'яними світильниками, чіткими полками з масиву і настінним годинником, де вдалим тандемом виступить скло і натуральне дерево.

А в стилі модерн дуже часто можна побачити дерев'яні статуетки та вазони для квітів, причому, зазвичай вони пофарбовані в яскраві тони, що дозволяє їм не вибиватися із загальної концепції оформлення інтер'єру.

Переваги дерев'яних меблів в інтер'єрі:

надійність;

екологічність;

Легко піддається необхідній обробці, простота виготовлення декоративних елементів і ексклюзивних деталей;

Можливість реставрації;

Естетичний, презентабельний, «дорогий» зовнішній вигляд;

Сполучуваність практично з усіма дизайнерськими стилями;

Висока стійкість до механічних пошкоджень;

Можливість виготовлення в домашніх умовах;

При правильній технологічній обробці, меблі з дерева досить влагоустойчива, що дозволяє її використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і навіть на вулиці.

Похожие страницы: