Комбінування шпалер

Комбінування шпалер - це спосіб зробити дизайн своєї квартири або будинку незвичайним і ошатним. Оформляючи стіни в приміщенні, використовуючи різні варіанти шпалер, можна досягти неймовірних результатів. У цій статті хотілося б обговорити, як дотримати гармонію при виборі шпалер різних квітів і відтінків, різного покриття і фактури, як вдало поєднуються різні візерунки і малюнки.

Купить клей бостик для сухих строительных работ Вы можете в интернет-магазине "LuxDecor".

У кімнаті з високими стелями краще використовувати шпалери з малюнком у вигляді горизонтальних смуг або з великими об'ємними малюнками, що буде викликати ефект зменшення. У той же час в приміщеннях з низькими стелями найкраще використовувати варіанти з дрібним малюнком на світлому фоні.

Необхідно враховувати і те, яка це кімната, для чого вона призначена. Наприклад, в зал або вітальню підійде композиція з шпалер з дрібним малюнком і зі строгими смужками, в дитячій можна використовувати комбінацію з однотонних шпалер і фотошпалер з веселою тематикою. Точно так же, в кімнатах, що виходять на південь, рекомендується використовувати шпалери холодних відтінків, від яких буде віяти свіжістю влітку, а в кімнати з північного боку краще брати яскраві і теплі відтінки.

Ще один, досить важливий фактор. Вибираючи шпалери для комбінацій, потрібно вибирати їх однакової товщини, тоді не буде проблем із стиками. І ще, бажано, купувати шпалери однакові по ширині, так зручніше буде підбирати малюнок, поєднувати різні типи шпалер.

Похожие страницы: