Як вибрати і купити шуруповерт мережевий?

Шуруповерт сетевий і акумуляторний вже не раз доводили свою незамінність під час ремонту, будівництва, а також теслярських робіт. Інструмент з акумулятором відрізняється мобільністю і дозволяє працювати в місцях, де неможливо підключиться до електричного джерела. Проте, вони вимагають регулярного зарядки і можуть зупинити роботу в самий невідповідний момент. Купити шуруповерт мережевий варто, щоб позбавити себе від можливих проблем, а також, якщо робота тривала і потужність потрібна максимальна.

Як і всі прилади шуруповерт мережевий випускають двох класів: побутового і професійного - їх Ви можете придбати в Харкові. Останні більш надійні, потужні і довговічні. Але чи готові Ви платити за дорогу техніку, якщо не збираєтеся виконувати за допомогою інструменту великий обсяг важких будівельних робіт. У разі, якщо планується ремонт квартири, буде цілком достатньо купити шуруповерт мережевий побутового класу. Кожен вибір індивідуальний і вимагає суб'єктивного підходу до покупки.

Який би інструмент Ви не вирішили купити здесь завигідною ціною, шуруповерт мережевий має кілька основних технічних характеристик, які потрібно вивчити, щоб інвестиція в прилад була максимально грамотною.

Потужність - це перше, на що зазвичай звертає увагу покупець. Від неї безпосередньо залежить продуктивність шуруповерта мережевого і вага. Крутний момент також важливий при виборі шуруповерта мережевого. Він характеризує силу, з якою обертається крутиться елемент. Чим вище цей параметр, тим більш широкий діапазон матеріалів і шурупів, з якими можлива робота.

Перед тим як купити шуруповерт мережевий, варто перевірити наявність можливості регулювання обертів. Ця функція корисна при роботі з "примхливими" матеріалами, які небажано нагрівати або впливати із зайвою силою.

Наявність реверсу розширить спектр можливостей шуруповерта. Так, він допоможе викрутити шуруп або витягнути застрягле свердло. Магнітний тримач - ще один зручний параметр. Його наявність не сильно піднімає ціну інструменту, але значно полегшує роботу. Швидкість обертання впливає на складність робіт, які зможе виконувати прилад.

Це основні параметри, які необхідно врахувати перед тим, як купити шуруповерт мережевий. Також бажано потримати інструмент в руках, щоб зрозуміти, наскільки він підходить по вазі, чи зручно сидить в руці, не ковзає чи рукоятка.

Знайти в Харкові хороший шуруповерт можливо, якщо заздалегідь пройтися по всіх вище перерахованих критеріям. Найважливіше в цьому виборе- це визначитися з його призначенням і головними завданнями, які потрібно виконати з його допомогою. Інтернет-магазин instrument-optom.com в Харкові - це кілька десятків моделей інструментів в широкому ціновому діапазоні, тому в нас Ви зможете вибрати модель, розраховуючи на свій бюджет і не скидаючи важливі функції.

Якщо Ви хочете купити шуруповерт мережевий, але не можете визначитися з конкретною моделлю, наші консультанти із задоволенням ознайомлять з новинками і старожилами ринку, дадуть відповідь на Ваші питання, і допоможуть підібрати найкращу модель. Приємних покупок в Харкові разом з магазином Інструмент Оптом!

Похожие страницы: