Як вибрати фарбу для радіаторів опалення?

Домашні клопоти численні і різноманітні. Вчора ви міняли вимикач, а сьогодні зібралися почати ремонт, в складі якого будуть такі заходи, як фарбування батарей опалення. Незважаючи на гадану легкість, це досить відповідальна справа, за яке братися треба з розумом і знаннями. Насамперед потрібно знати, як вибрати фарбу для радіаторів опалення.

Мы поможем свделать вам газовое отопление загородного дома по самой лучшей цене.

Перш за все, купити фарбу для батарей опалення потрібно з такими властивостями:

Чудова стійкість до підвищених температур. Коли почнеться опалювальний сезон, фарба не повинна виділяти характерний хімічний запах і, тим більше, обгорати.

Чудова адгезія з металевими поверхнями. Київський лакофарбовий матеріал потрібен такий, який чудово зчіплюється з поверхнею сталі або алюмінію.

Антикорозійні властивості. Фарба повинна перешкоджати утворенню іржі на батареях і трубах.

В принципі, цим вимогам сповна відповідають багато поширених емалі і фарби. Вони без проблем витримують нагрівання до + 90С, а сильніше вода в трубах нагрівається надзвичайно рідко. У місті взагалі норма становить + 80С, тому надмірне нагрівання може мати місце тільки в приватному будинку з автономним джерелом тепла.

Фарбування батарей опалення повинна проводитися в такий час, коли опалення не працює. Пофарбовані радіатори повинні повністю висохнути до настання опалювального сезону. Але скрізь є виняток. Сьогодні можна купити термостійкий фарбу для радіаторів опалення, яка наноситься прямо на гарячі труби, що не розтріскується при цьому, і не змінюючи свого кольору. У складі таких емалей містяться й антикорозійні компоненти.

В основному фарби для радіаторів опалення поділяються на дві групи:

Алкідні емалі. Через сильний запаху і, як наслідок, токсичності, користуватися ними найкраще в респіраторі, а приміщення потрібно провітрювати, поки фарба не вивітриться. Такі фарби після нанесення сохнуть 2-3 години, а потім при потребі можна нанести новий шар. Фарби даного виду відмінно лягають на будь-яку поверхню, в тому числі і на будь-яку стару краску.Алкідная емаль відмінно витримує вплив будь-яких миючих засобів, тому її дуже часто застосовують на кухні.

Купити акрилову фарбу для радіаторів краще всього для застосування у вологих приміщеннях - для роботи у ванній, наприклад. Крім вологостійкості, такі емалі відмінно протистоять різних температурних умов і не виділяють їдкого запаху. Остання перевага сподобається людям. Тим, хто має певні проблеми зі здоров'ям або не мають можливості переїхати кудись на момент ремонту. Сохне акрилова фарба всього годину, після чого може бути завдано другий шар.

Як бачите, вибір фарби для радіаторів ви можете здійснити відповідно до ваших потреб і бажань.

Похожие страницы: