Як вибрати туристичну газовий пальник

Насамперед необхідно визначити, чи потрібна взагалі газовий пальник в поході, куди ви вирушаєте.

Качественная и надежная горелка для туристических походов, вы можете купить в нашем магазине.

Наприклад, немає сенсу брати таке спорядження в літній піший похід по Криму - дров в Кримських горах досить, щоб без проблем готувати їжу на багатті.

Інша справа - похід по місцевості з мізерною рослинністю або в холодну пору року, а також в умовах снігу, дощу і т.д. Якщо ви відправляєтеся в серйозний гірський похід і збираєтеся підніматися на висоту, де завжди лежить сніг, то газовий пальник обов'язкове.

Користуватися пальником нескладно - потрібно з'єднати пальник з балоном, відкрутити вентиль і підпалити газ.

Для більшості походів підійде найпростіша пальник, накручувати зверху на газовий балон. Плюси такого пальника:

Невисока ціна - близько 1000 рублів.

Невелика вага і розміри.

Висока надійність.

Простота експлуатації.

Для більшої зручності використання в більш дорогих моделях передбачений спеціальний шланг, який з'єднує балон з пальником. Такий шланг можна купити і окремо.

Важливо використовувати якісний газ і стежити за чистотою пальника, тоді вона прослужить вам не один рік. Від марки газу буде залежати не тільки термін служби, а й потужність при низьких температурах.

У комплекті з дорогими газовими пальниками часто йдуть спеціальні казанки об'ємом близько півтора літрів. Такі казанки коштують чимало, але вони хороші тим, що вода в них закипає на пальнику в півтора-два рази швидше, ніж в звичайних казанках. Це економить час і знижує витрату газу.

Мінуси газових пальників

Крім очевидних плюсів використання газових пальників пов'язане з деякими проблемами.

Великою проблемою є утилізація газових балонів на природі. Закапувати їх - значить шкодити навколишньому середовищу, кидати в багаття - безумство, тому доводиться нести балони з собою до найближчого населеного пункту, щоб викинути в сміттєвий бак.

Газові балони не можна провозити з собою в поїздах і літаках, тому купувати їх доводиться вже по приїзду в регіон / країну, де буде проходити похід.

Газ погано горить в умовах низької температури - це потрібно враховувати в зимових походах і походах в холодних умовах. У таких випадках можна використовувати Мультипаливні пальники, яка передбачає можливість використання різних видів палива.

Хоча самі пальники можуть коштувати недорого, ціна витратних матеріалів, балонів - досить висока.

Існує небезпека вибуху балона при його перегрів на сонці або під час роботи пальника.

Похожие страницы: