Підлогові покриття від «Точки Опори»

«Точка Опори» вже більше 10 років на ринку України займається виробництвом, продажем, укладанням підлогових покриттів. Ми не працюємо за принципом більше, швидше, дешевше. Так само не беремо участі в програмах «Ремонт за 10 днів» і подібним. Зробити хороший ремонт з дешевих матеріалів і в немислимо короткі терміни просто неможливо. Порушення технології виробництва і укладання підлогових покриттів, згодом призводить до великих додаткових фінансових витрат.

Робота на якість і результат - ось наш девіз!

З 2007 року допомагаємо нашим замовникам реалізовувати будь-які ідеї з покриттям для підлоги в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі та в багатьох інших містах і областях України.

Виробництво підлогових покриттів в Україні

Ми маємо власний сайт https://toparket.com.ua/ та завод з виробництва масивної дошки з ясена та дуба. Також займаємося виготовленням художнього паркету для любителів всього прекрасного і вишуканого. Пропонуємо від кращих заводів Європи ексклюзивне коркове покриття для стін і підлоги. Весь матеріал, є екологічно чистим і натуральним. Наявність професійного колективу гарантує високий рівень виконання поставлених завдань.

Клієнт сам робить вибір матеріалів, з яких буде виконано підлогове покриття, спираючись на свій смак і поради фахівців

У пошуках масивної дошки?
Для поціновувачів усього лаконічного пропонуємо покриття з натурального дерева - масивна дошка з дуба і ясена . Підлоги з таким покриттям надають спокійний і вивірений стиль приміщенню без надмірностей, не вносячи «гучних» елементів, а підкреслюючи індивідуальність приміщення в деталях.

Купити масивну дошку можна у нас, адже він надовго стане акцентом у вашому інтер'єрі. Але не менш важливо довірити укладання дерев'яної підлоги справжнім фахівцям, у яких за спиною вже не одна тисяча квадратних метрів покладеної дошки. Дотримання технологій: рівну основу, водостійка фанера, якісні клею і обладнання, покликане збільшити термін експлуатації покриття підлоги, і запобіжить безліч можливих проблем!

Наявність власного виробництва гарантує повний контроль якості виготовлення продукції. У цехах є тільки новітнє сучасне обладнання. Весь процес випуску виробів контролюється досвідченими інженерами і співробітниками.

Наша компанія може запропонувати не тільки кращі ціни на масивну дошку, а й виконати укладку масивної дошки "під ключ" і взяти на себе всі супутніх клопоти.

Купити художній паркет легко!
Шанувальники витонченості та краси можуть зупинити свій вибір на художній паркет. Адже саме цей вид покриття дозволяє власнику втілити всі свої ідеї. Надаємо широкий вибір художнього паркету , розеток і бордюрів . Також замовник має можливість надати свої ескізи для подальшого виготовлення замовлення. Малюнок або візерунок може бути зібраний з декількох порід дерев, в залежності від побажання покупця.

Виготовлення художнього паркету - це довгий процес, і на протязі всіх етапів роботи від фахівців потрібна точність, акуратність і якість! Інженер-конструктор разом з Вами розробить ескізи індивідуально під кожне приміщення, і вже на заводі по цих кресленнях збиратимуть блоки з різних порід деревини.

Пробка для підлоги і стін в Києві
Коркове покриття дозволяє проявити свій творчий потенціал, вибравши або створивши малюнок, ви можете самі прикрасити стіну і привнести щось нове в своє житло. Покриттям підлоги з пробки можете здивувати своїх гостей. Даний матеріал має хороші тепло- і звукоізоляційні властивості, що відмінно підійде не тільки для утеплення житла, але і бути використаним в обробці кінотеатрів і звукозаписних студій.

Похожие страницы: