Комплексний ремонт квартир або ремонт «Під ключ»

Послуга, яка називається "ремонтом під ключ", користується великою популярністю серед власників квартир. Основна причина високої затребуваності подібного роду пропозицій - комплексний підхід до організації ремонтних робіт, виконання їх на професійному рівні. В результаті замовник отримує не тільки прекрасно відремонтовану квартиру, але і можливість надовго забути про необхідність робити в ній будь-які поліпшення. Адже в даному випадку мається на увазі розробка дизайну інтер'єру, що враховує сучасні тенденції, і використання довговічних матеріалів.

ремнот квартиры от профессионалов. Компания House Work на своем сайте http://house-work.kiev.ua/remont-kvartir-kiev/ предлагает просмотреть работы, так же Вы сможете задать вопросы и специалисты на них ответят.

Комплексний ремонт квартири включає в себе наступні заходи:
огляд об'єкта, проведення всіх необхідних вимірів;
розробка дизайн-проекту, його погодження із замовником, оцінка загальної вартості проекту;
підготовка (придбання, виготовлення, доставка) необхідних для ремонту матеріалів і виробів;
демонтаж старих конструкцій, покриттів і комунікацій;
ремонт, оздоблення приміщень;
проведення електромонтажних робіт;
заміна сантехнічного обладнання;
вивіз будівельного сміття, прибирання приміщень.

Обсяг робіт варіюється в досить широких межах. При косметичному ремонті заміна інженерних комунікацій, сантехніки і віконних конструкцій зазвичай не потрібно. Колишнім може залишатися підлогове покриття. Дизайнерський комплексний ремонт додає в проект більше художніх аспектів, що дозволяють оформити всі кімнати відповідно до обраного інтер'єрних стилем. Участь професійного дизайнера дає можливість отримати грамотно розпланований, ергономічне простір, що повною мірою відповідає індивідуальним естетичним смакам клієнта.

Основні вимоги до матеріалів
Вибір технологій ремонту та оздоблювальних матеріалів багато в чому визначає, яким буде кінцевий результат. Облік рекомендацій фахівців обов'язковий. Наприклад, для ремонту санвузла необхідні стійкі до значних температурних перепадів і вологостійкі рішення. Довговічність матеріалу безпосередньо залежить від умов експлуатації.

Фірми, що пропонують комплексний ремонт квартир, як правило, співпрацюють з перевіреними постачальниками, що забезпечують їх добротними матеріалами. Крім того, професіонали завжди можуть підібрати оптимальні по співвідношенню "ціна-якість" варіанти. На будівельному ринку присутні матеріали, вироблені компаніями, невідомими широкому колу споживачів. За технічними характеристиками вони часом нітрохи не поступаються продукції брендових марок.

У житлових приміщеннях важливо створювати багатошарову обробку, яка виконує одночасно декоративну, теплозахисну і звукоізолюючу функції. Якщо мова йде про підлоговому покритті, то воно додатково має володіти амортизаційними властивостями. Використання при влаштуванні підлоги, обробці стін теплоізоляційних плит з різних різновидів мінеральної вати дозволяє отримати бажаний ефект.


Підлога, стіни, стеля
Особливо ретельно слід підбирати матеріал, призначений для оформлення підлоги. Головним пріоритетом тут стає довговічність. Вибравши "довгограючий" варіант, при проведенні наступного капітального ремонту цілком можна обійтися оновленням стін і стелі. Це означає, що меблі з квартири виносити вже не доведеться. Крім терміну служби слід враховувати фізичні властивості передбачуваного для застосування підлогового покриття.

Довговічний, гарний дерев'яний паркет хороший для житлових кімнат, але не для кухні або ванній. У цих приміщеннях доречніше виявляться вологостійкі матеріали - плитка, лінолеум. Досить пристойним довголіттям володіє паркетна дошка з бамбука. У порівнянні з класичним паркетом або корковим покриттям бамбуковий аналог більш практичний, не потребує трепетному догляді.

Оформлення стін - завдання, яке ремонтним бригадам доводиться вирішувати найчастіше. Навіть після вдалого комплексного ремонту квартири іноді з'являється бажання внести в інтер'єр деякі зміни. Найлегше це зробити, змінивши шпалери, спорудивши на стіні панно або імітацію каміна. Тому, вибираючи матеріал для оздоблення стін, на перше місце можна ставити художню сторону питання, віддаючи перевагу рішенням, що краще висловлюють потрібну концепцію, настрій.

Найактуальнішою різновидом обробки стель є використання полотна з полімерної плівки. Натяжна стеля має безліч переваг, серед яких довговічність, безпеку, високі декоративні властивості, практичність, відсутність необхідності в ретельному вирівнюванні поверхні основної стелі, сполучуваність з різними стилями, можливість реалізації неординарних дизайнерських ідей.

Похожие страницы: