Будівництво дачного туалету з вигрібною ямою

Main Street Ремонт пристрою dačnogo туалети з vygrebnoj Сямень
priobretënnogo Благоустрій землі починається з майна будівельної Samogo neobhodimogo - туалети.Обійтися без душу, укриття, сараю для садового інвентарю цілком можна на дачі, а от без туалету - не можна.Для нормального відпочинку, занять садом, городом або будівельними роботами необхідно влаштувати туалет.Зробити це можна самостійно. Визначаєтеся з місцем розташування і приступаєте до земляних робіт.
При будівництві важливо пам'ятати про виконання санітарно-гігієнічних норм.Відстань від туалету до вашого чи сусідської джерела водозабору має обов'язково складати не менше 25 метрів. Споруда повинна знаходитися не менше метра від меж ділянки, а при наявності перепаду висот розміщувати туалет слід в низині.Продумайте способи під'їзду ассенізаторской техніки, так як доведеться періодично чистити вигрібну яму.
Найпоширеніша конструкція туалету - туалет з вигрібною ямою, в якій скупчуються відходи нашої життєдіяльності.Після наповнення ями її консервують або вичищають механічним або ручним способом.Яму викопують на глибину 1, 5 - 2 метри, сторони роблять довільно - зазвичай метр на метр. Дошками, цеглою, бутовим каменем або бетонними кільцями зміцнюють стінки ями.На дно насипаємо шар (до 0, 2 м) щебеню, але якщо такої можливості немає, то можна влаштувати цегляну кладку або залити бетоном.
Верхню частину туалету роблять у вигляді не великого будиночка, як правило, прямокутника.Встановлюється споруда на стовпчастий фундамент, виконаний з цегли.На влаштовані по кутах стовпчики укладають руберойд, необхідний для гідроізоляції.
Приготовлені для рамної конструкції балки в обов'язковому порядку обробляють спеціальними грунтовками або просоченнями, фарбують, для того, щоб захистити конструкцію від агресивного впливу навколишнього середовища.Потім з оброблених балок збирають конструкцію, яку встановлюють на стовпчики.
Возможно, вам понравится:


Назад, в майбутнє - UGRA-NEWS
Найбільшу стурбованість заявники висловлюють щодо багатоповерхового будівництва в районі Самарово, що, на їх думку, призведе до зміни історичного вигляду міста, а також порушенню навколишнього середовища.Згодна з заявниками у тому, що збереження ..
Похожие страницы: