Будівництво дачного будинку Дозвіл

Что можно и что нельзя построить на участке Бажаючі займатися будівництвом заміського будинку знають: мало знайти відповідний по всіх параметрах ділянку, потрібно ще, щоб за законом на ньому можна було побудувати будинок.Зрозуміти, підходить ділянку для будівництва чи ні, можна з документів на землю.

 

Что можно и что нельзя построить на земельном участкеУ документах на землю покупців насамперед повинні цікавити два пункти: категорія земель (їх цільове призначення) і вид дозволеного використання-встановлені законом «допустимі межі» використання ділянки.

 

Щоб на ділянці можна було побудувати і потім узаконити будинок, земля повинна бути призначена для індивідуального житлового будівництва (ІЖС) і мати категорію «землі населених пунктів».

 

В більшості випадків вибір покупців зводиться до одного з двох варіантів: ділянки зі статусом ІЖС і землі, призначені для дачного будівництва.

Возможно, вам понравится:

Садовий дачний будинок з
Садовий дачний будинок з
гвинтові палі для дачної будинку
гвинтові палі для дачної будинку

Назад, в майбутнє - UGRA-NEWS
Найбільшу стурбованість заявники висловлюють щодо багатоповерхового будівництва в районі Самарово, що, на їх думку, призведе до зміни історичного вигляду міста, а також порушенню навколишнього середовища.Згодна з заявниками у тому, що збереження ..


Похожие страницы: