Будівництво Дачі з піноблоків

кладка из пенобетона

Кладка з пінобетону

 

На сьогоднішній день, блоки зі спіненого бетону - це досить популярний, екологічно безпечний і дешевий стіновий матеріал, який відрізняється істотною пористістю і газопроникністю, в порівнянні з іншими цегляними будматеріалами.

 

На жаль, через недосконалість процесу виготовлення, блоки з пінобетону, у порівнянні з газобетонними блоками, нерідко проявляють пристойний розкид габаритних розмірів, і тому, вони викладаються на стандартний будівельний розчин.У цьому випадку, наявність значних розшивок будівельного розчину між блоками з пінобетону, окрім підвищення собівартості монтажу, веде до формування провідників холоду і ослаблення теплоізолюючих характеристик кладки.

 

За характеристиками теплозбереження, пожежної безпеки, акустичної захисту піноблок багаторазово перевершує традиційний цегляний матеріал.

 

Відповідно до стандартами теплоізоляції будівель, для центральної області країни досить однорядною зовнішньої стіни з пінобетонних блоків перетином 0.40 м з зовнішнім мінераловолокнистих утеплювачем, шаром п'ять сантиметрів.

 

Фасадна облицювання ПІНОБЛОЧНИХ стін не повинна заважати вологопереносу з кімнат у навколишній простір, з цієї причини, забороняється стіни зі спіненого бетону покривати полістиролом, покривати піско-цементною сумішшю, фарбувати газонепроникним засобами.

 

Обштукатурювання кладки з піноблоків можна починати лише через кілька місяців (у ряді випадків, і після закінчення року), через істотну усадки спіненого бетону - від 2-3 мм на метр і реального руйнування штукатурного шару, з цієї причини , для швидкої внутрішньокімнатних обробки пінобетонних будов резонно використання панелей з гіпсоволокна.

 

При влаштуванні пеноблоковие стін важливо врахувати велике число будівельних нюансів і нормативів, в іншому випадку, замість скорочення витрат на теплоізоляцію, можна знайти черезчур некомфортні, намокають, а буває і небезпечні стіни.

Возможно, вам понравится:

фундамент під будинок з піноблоків
фундамент під будинок з піноблоків

Тепер будівництво будь-якого туалету на Байкалі вимагає експертизи - Арнольд Тулохонов - Mangazia
В .. normativnyj діяти якої включити по переводить землю Forestiers берегів Байкалу в категоріях razrešaûŝie аудиторів hozâjstvennoj діяльність.На думку відомства, у разі внесення поправок, будь-які приватні особи зможуть будувати собі дачі на березі Байкалу.

Похожие страницы: