Будівництво Дачі на Болоті

Рада доданий 17 листопада 2011

Складнощі будівництва на болоті пов'язані з низькою несучою здатністю верхніх шарів грунту.Щільні шари залягають на великій глибині, тому фундаменти на болоті повинні бути здатні протистояти силам морозного здимання.Найменша помилка, допущена при будівництві, призводить до того, що будова починає «тонути» і з часом може повністю зруйнуватися.

 

Побудувати будинок на болоті: який фундамент краще

 

На заболочених ділянках доводиться будувати житлові будинки, дачі, садові будиночки, складські приміщення, ангари, промислові будівлі малої поверховості та інші об'єкти.Найчастіше під житлові будинки споруджують:

 
     
  • свайний,
  •  
  • стрічковий і
  •  
  • монолітний фундаменти.
  •  
 

Monolitnoe під - pročnoe і Розклад, але тільки dorogostoâŝee в порівнянні з іншими variantami.Більш економічним, але менш надійним є стрічковий фундамент, однак його пристрій на болоті пов'язано з великим обсягом земляних робіт, що, в свою чергу, веде до збільшення термінів і подорожчання будівництва.

 

Оптимальний варіант - будівництво будинків на болоті з застосуванням гвинтових паль, які загвинчуються нижче рівня просадного грунту і нижче глибини промерзання.Тим самим досягається розрахункова несуча здатність і висока стійкість конструкції.Навантаження рівномірно розподіляється по всій площі, будова виходить міцним, надійним і не деформується під впливом спучування грунту.

 

Приклади будівництва на болотистому грунті

 

У будівельній практиці є багато прикладів пристрої свайно-гвинтових фундаментів на болоті під будинки, об'єкти комерційного призначення та різні споруди.Так, на Далекому Сході, в районах, де переважають перезволожені слабкі пучіністие грунти, промерзаючі на велику глибину, в ряді випадків фундамент на гвинтових палях є єдино можливим варіантом.

 

Житлові будинки на болоті в селищі Магдагачи Амурської області

 

Один із прикладів - восьмиквартирний двоповерхові житлові будинки в селищі Магдагачи Амурської області, побудовані на болоті, де глибина промерзання грунту досягає 4 м, а твердопластічние грунти залягають лише на глибині 5-7 м.Для будівництва були застосовані палі довжиною 7 м, діаметром 108 мм.

Возможно, вам понравится:

фундамент під будинок з піноблоків
фундамент під будинок з піноблоків

Тепер будівництво будь-якого туалету на Байкалі вимагає експертизи - Арнольд Тулохонов - Mangazia
В .. normativnyj діяти якої включити по переводить землю Forestiers берегів Байкалу в категоріях razrešaûŝie аудиторів hozâjstvennoj діяльність.На думку відомства, у разі внесення поправок, будь-які приватні особи зможуть будувати собі дачі на березі Байкалу.

Похожие страницы: