Якість каркасних і СИП будинків

Каркасні будинки в Америці і Європі пройшли перевірку часом і зарекомендували себе як теплі, надійні і довговічні конструкції. Протягом десятиліть технології каркасного будівництва на заході розвивалася і вдосконалювалася, сьогодні комбінують сучасні матеріали з класичними принципами будівництва. Технологія каркасних будинків дозволяє споруджувати конструкції з високою ефективністю енергозбереження при істотній економії деревних ресурсів.

Хотите купить квартиру в новостройке,За новостройкой — в Бровары! Почему инвесторы выбирают «Лесной квартал», вы сможете узнать на нашем сайте.

На даний момент у будівельних компаній з'явилося безліч пропозицій про будівництво заміських будинків за сучасними західними методам. Акцент робиться на технології, які прийшли з Канади і Скандинавських країн, через схожість кліматичних умов.

Наскільки виправдане застосування таких технологій в умовах реалій Росії і чи будуть ці будинки відповідати тим же характеристикам, що і побудовані на заході? Щоб відповісти на це питання потрібно прояснити кілька важливих моментів.

В Америці і Європі дорогі і якісні каркасні будинки будуються при строгому дотриманні технологічних процесів, що включають заготовку і виробництво будматеріалів, а також монтаж конструкцій. Кожному регіону присвоєно коди відповідності кліматичних умов і застосовуваних в них матеріалів та технологій. Сюди включаються такі параметри як вологість деревини, марки використовуваних утеплювачів, облицювальних панелей і гідроізоляційних мембран, конструктивні особливості. Проектування ведеться з точних розрахунків для конкретного регіону, щоб забезпечити довговічність будови і комфорт проживання в ньому.


У країні ці технології адаптуються під місцеві умови, в чому полягає головний момент, що визначає якість, - наскільки коректно це відбувається. Точність перекладу інструкцій, наявність асортименту комплектуючих і устаткування, яких тут може просто не бути, - нюанси про які варто пам'ятати.

Традиційне будівництво на Русі засновано на інших принципах, і безумовно, в укладанні зрубів російські будівельники досягли значного успіху. У деяких регіонах, будували старовинні прообрази будинків з каркасом, застосовуючи глину і натуральні утеплювачі з тирси і соломи. Але часи змінюються і сьогодні досить багато людей в країні бажають побудувати сучасний каркасний будинок.

На що, в першу чергу, варто звертати увагу при будівництві каркасного будинку за канадською, американської або європейської технології, а також при будівництві панельного СІП будинку під ключ? Звичайно, основними факторами, що визначають якість майбутнього будинку, є його будівельники та матеріали.

При бажанні самостійно побудувати такий будинок, потрібно з увагою поставитися до проектування будинку і процесу будівництва на предмет відповідності технології. Вдалим вибором стане замовлення домокомплект заводського виробництва. Бажано мати базові технічні знання навіть при дорученні споруди професіоналам, щоб отримати саме те, що ви хочете. Довіряйте будівництво будинку перевіреним компаніям, адже «халтура» в будівництві - одна з бід нашої країни.

Економія на матеріалах і робочій силі, часто призводить до зниження якості і довговічності будівель. Розуміння того, як влаштовано будівлю, особливо господареві, розширює можливості взаємодії з будинком і його підтримки в оптимальному стані.

Похожие страницы: