Як ефективно опалювати цегельний будинок?

Котедж з цегли - це дуже добре. Але потрібно подбати ще й про створення комфортного клімату всередині. Коли заходить мова про забезпечення необхідної температури в приміщеннях заміського будинку, першим засобом, що приходить на розум багатьом господарям, є система під назвою «тепла підлога». Монтаж водяної підлоги системи опалення зазвичай виконується ще на етапі будівництва нерухомості. Основна перевага теплих підлог полягає в рівномірному розподілі нагрітого повітря по вертикалі і горизонталі.

Для любителей музыки, на нашем сайте Слушать музыку онлайн Вы сможете в хорошем качестве.

Інший популярний варіант організації опалення в приватному будинку - установка газового котла. Подібний спосіб вигідно характеризується низькими витратами, високою ефективністю і безперебійністю роботи. Однак, для того щоб поставити газовий котел, потрібно зібрати ряд документів і отримати відповідний дозвіл.

Ще одне широко поширене рішення - електричне опалення цегляного котеджу. Сюди традиційно відносять трубчасті радіатори, конвектори та інфрачервоні панелі. Плюси зазначених приладів: мобільність, невелика вага, зручність застосування. Але перш ніж встановити електричні системи опалення, варто врахувати, що витрати на їх експлуатацію буде значно вище в порівнянні з газовим котлом. Перебої з електрикою також можуть внести не надто приємні корективи в роботу обладнання.

Таким чином, використовувати конвектори, інфрачервоні обігрівачі і масляні радіатори розумно при наявності відповідних коштів і тільки для обігріву кімнат малої площі.

Якщо ж ви хочете зробити інтер'єр вітальні, кухні або залу оригінальним і візуально привабливим, вам, цілком можливо, припаде до душі монтаж красивого каміна або традиційної російської печі. Що може бути романтичніше, ніж язики полум'я і тріскаються поліна холодним зимовим вечором? Необхідний лише хороший запас дров, щоб створити таку атмосферу! Ну і звичайно, печі та каміни можуть розглядатися тільки як додаткові джерела обігріву приміщень.

Щоб погода в домі завжди піднімала настрій, рекомендується крім обсягу майбутніх вкладень приділити увагу раціональної комбінації приладів опалення. Важливо не переборщити, оскільки тоді в будівлі котеджу буде вже не холодно, а навпаки, надмірно жарко.

Похожие страницы: