Які дизель генератори можна знайти на ринку

Сьогодні ринок дизель генераторів пропонує великий вибір абсолютно різних варіантів. Перш за все, треба розділити дизель генератори повітряного і рідинного охолодження.

Профессиональный ремонт ремонт дизель генератора предоставляют специалисты нашей компании.

Повітряного охолодження - дизель генератори, як правило невеликої потужності до 10-11 кВт. Основні переваги, низька ціна і порівняно невелика вага, мінімальні вимога по обслуговуванню.

Перелік мінусів вагомий - більшість моделей має високі обороти двигуна 3000 об / хв, отже невисокий ресурс (хоча і істотно в 2-3 рази в порівнянні з бензином), підвищений рівень шуму. Так що, повітряне охолодження це сумнівний вибір, якщо вам потрібен дизель генератор більше 12 кВт -13 кВт.

LDG12S.JPGДізель генератори рідинного охолодження так само бувають високооборотними 3000 об / хв - застосовуються тільки в якості резервних агрегатів в основному в промисловому застосуванні. Мають високий рівень шуму і обмежений ресурс двигуна. Це не дуже практичний вибір дизель генератора для будинку.

І найбільш великий клас, і саме на ньому ми рекомендуємо зупиняти свій вибір - дизель генератори рідинного охолодження низькообертовий 1500 об / хв - основні переваги, низький рівень шуму, великий ресурс, будь-який вид застосування.

Сьогодні близько 80% генераторів малого (портативного класу) виробляються в Китаї і це нікого не дивує. У стаціонарних дизель генераторах поки основна частка ринку належить європейським брендам, хоча рік від року частка китайських брендів і їх якість постійно зростає. Сьогодні вже можна знайти на ринку дизель генератори з Китаю, які перевершують за якістю європейські аналоги, правда, треба враховувати, що і ціна таких дизель генераторів порівнянна з європейськими аналогами. Так що роблячи свій вибір дизель генератора розумно розглянути всі аналоги.

Звичайно, основна частина російського ринку якісних дизель генераторів залишається за європейськими виробниками з європейськими та японськими ж дизелями - Mitsubishi, JohnDeere, Lister Petter.


Однак, останніми роками стали досить популярні китайські виробники дизелів, вони істотно поліпшили якість продукції, при цьому, ціна залишається в 1,5-2 рази нижче за європейські аналоги. Сьогодні вже складно однозначно сказати, який дизель генератор надійніше європейський або китайський. З кожним роком все більше покупців зупиняють свій вибір саме на китайських дизель генераторах з цими двигунами.

Підказати, що краще вибрати в даному випадку складно, так як кожен дизель генератор має свого покупця, важливо, щоб роблячи свій вибір дизель генератора ви розуміли, де його можна обслужити і наскільки якісний дизель генератор ви купуєте, і чи відповідає це якість ціною. А ось час боятися китайських дизель генераторів вже пройшло, це точно. Бояться треба псевдоєвропейські брендів, які створені і представлені тільки в Росії, і є низькоякісної складанням для Росії з неякісних і дешевих комплектуючих.

Похожие страницы: