Як вибрати електронну сигарету

«Яку електронну сигарету вибрати?» - це питання, так чи інакше, задає собі кожен початківець парильник. Більшість сучасних магазинів пропонують мінімум корисної інформації, а велика кількість незнайомих термінів заплутує ще більше. Не турбуйтеся! Насправді, нічого складного тут немає. Головне - зрозуміти, що ви хочете отримати від парогенератора і вибирати електронну сигарету , слідуючи нехитрим рекомендаціям.

Вы можете купить бокс мод ego-tank.net по самой лучшей цене.

Справа смаку

Перш за все, варто визначитися з габаритами пристрою. Компактні моделі легко поміщаються в будь-яку кишеню, займають мінімум місця на робочому столі, і, як правило, відрізняються доступною ціною. Великі електронні сигарети довше здатні пропрацювати без підзарядки і дозаправки, мають розширеним функціоналом, генерують більше пара і, як правило, краще розкривають смак ароматичних рідин. Колір і форма парогенератора самі по собі не впливають на його роботу, так що тут все залежить тільки від ваших уявлень про прекрасне. Перед тим як вибрати електронну сигарету обов'язково оціните її розміри і зовнішній вигляд. Подобається? Відмінно, йдемо далі.

Приємне з корисним

Прийнято вважати, що вибираючи електронну сигарету в перший раз краще розглядати моделі початкового рівня - вони прості у використанні, але при цьому відмінно справляються зі своїми завданнями. Приділіть особливу увагу характеристикам і додаткових можливостей пристрою. Ємність вбудованого акумулятора забезпечує автономність електронної сигарети - чим вищий цей показник, тим рідше вам доведеться заряджати батарею. Багато сучасних моделей в якості джерела живлення можуть використовувати USB-порт комп'ютера, і оснащені функцією passthrough, яка дозволяє заряджати і використовувати пристрій одночасно.

Регулювання потужності або напруги (режими варіватта і варівольта) дозволить налаштувати вкусопередачу і кількість генерованого пара на ваш розсуд. Всі сучасні електронні сигарети працюють на змінних испарителях . Використання таких витратних матеріалів дозволяє істотно знизити витрати на ширяння і спрощує експлуатацію пристрою. Своєчасна заміна нагрівальних елементів дозволить насолоджуватися смаком улюбленої рідини і гарантує море ароматного пара! Регулювання подачі повітря дозволить налаштувати силу затяжки від тугий ( «сигаретної») до максимально легкою. Разом, як вибрати електронну сигарету? Орієнтуйтеся в першу чергу на власні переваги, уважно вивчайте технічні характеристики і не соромтеся звернутися за порадою до продавців-консультантів - в кінці кінців, це їх робота!

Похожие страницы: