Відеоспостереження: монтаж і установка

Якщо є передумови для установки системи відеоспостереження для будинку , варто підійти до вирішення питання з усією відповідальністю. Насамперед необхідно визначитися з типом системи.

Наш сайт onvi.in.ua предлагает широкий выбор видокамер для безопасности вашего дома.

Аналогові системи вважаються застарілими, проте вони досі знаходять своє застосування. Головна негативна риса даного підходу полягає в тому, що для зв'язку камер і відеореєстратора необхідні кабелі, в силу чого дещо ускладнюється установка і монтаж систем відеоспостереження . Якщо виникає потреба збільшити кількість камер, доводиться підключати нові кабелі. Крім того, аналогові відеокамери дозволяють лише передавати зображення, в більшості випадків, невисокої якості і без додаткової обробки.

У всіх відношеннях цифрове відеоспостереження є більш прогресивним. Дана система базується на IP-протоколі. Це означає, що кожна камера працює як окремий пристрій і передає відео- або аудиоинформацию по локальній мережі або через інтернет, а також здатна приймати команди управління в незалежному режимі, наприклад, про зміну кута повороту або збільшенні зображення. Дані з камер можуть надходити на звичайний стаціонарний комп'ютер або ноутбук, а також на будь-який планшет або смартфон при наявності необхідних програм. Це дає можливість спостерігати за всім що відбуваються в будинку подіями через Інтернет, перебуваючи в будь-якому місці, і віддавати необхідні команди.

Похожие страницы: