Поради щодо вибору шпалер для зали и ИТАЛЬЯНСКИЕ ОБОИ DECORI AND DECORI

Давайте підберемо обої в наш з вами зал, сучасні, красиві, модні, які найбільше підійдуть до стін нашого приміщення.

Обои Decori and Decori подарят вашей комнате уют и благородство, на сайте http://interiorhall.od.ua/catalog/decori-decori Вы сможете их купить быстро и надежно.

Зал прийнято вважати центральною кімнатою в будинку. Це головне місце, де збираються всі члени родини, там же зустрічають гостей і проходять всі сімейні події і свята. У цій кімнаті зазвичай відпочивають і влаштовують зустрічі.

З залом пов'язані заходи в будинку. Тому саме оформлення залу вважається особливо важливим. Адже від того, як буде виглядати зал безпосередньо залежить загальне враження від всього будинку. У ньому буде дуже затишно не тільки домочадцям, а й дорогим гостям. Багатьох забудовників цікавить питання, які краще вибрати для залу, щоб він виглядав гармонійно і мав родзинку. Тут, звичайно ж, потрібно обов'язково враховувати абсолютно всі деталі.

Почніть з правильного вибору кольору. Тут важливо не помилитися, адже колірна гамма буде безпосередньо впливати на характер сприйняття всього будинку або квартири. Шпалери, які ви вибираєте для залу, можуть бути різного кольору.

Вони можуть бути однотонні або з орнаментом або малюнком.

У різних приміщеннях можуть бути кардинально різного кольору.

Можливі й яскраві кольори і м'який пастельний відтінок.

Деякі приміщення просто потребують веселому оригінальному малюнку. Особливою популярністю користуються класичні малюнки, що мають приємний золотистий колір, який ідеально підходить абсолютно будь-якому приміщенню, де проходить дозвілля практично всіх членів сім'ї.

Не менш цікаві й інші відтінки - перламутровий і лавандовий колір. Останнім часом модними вважаються фактури, виконані в стилі бароко. Вони особливо підходять для приміщень з красивою витонченої меблями. Для тих, хто прагне виконати інтер'єр залу в стилі мінімалізму, можна придбати шпалери, які мають сріблясто-сірий, блакитний або білий відтінок. Стиль мінімалізму вимагає підтримувати принцип холодних тонів, що надає особливу лаконічність і виразність ідей. Такі прийнято поєднувати з меблями, виконаної з металу і має ергономічні властивості.

Шпалери в орієнтальному стилі

У орієнтальному стилі - чудовий матеріал для створення досить оригінального інтер'єру, наприклад, в східному стилі, який останнім часом вважається особливо модним. Орієнтальні, що підкреслюють японський або китайський стиль, прийнято прикрашати злотими тисненнями, картинками, які відповідають духу інтер'єру.

Цікаво виглядає східний пейзаж, зображення різних елементів і символів східної культури.

Визначившись зі кольором, ви можете вибрати фактуру шпалер для залу. На сьогоднішній день існує досить широкий асортимент шпалер за принципом фактури. У нього входять факутри, виготовлені з природних матеріалів, вироби, виконані на тканинній основі, з фольги, фізіліновие і паперові. Шпалери для залу, створені з природних матеріалів, володіють багатьма характеристиками, які роблять їх ідеальними для забудовників. В якості сировини використовується рисовий папір, солома, водорості і бамбук.

Багато хто прагне придбати китайські і японські шпалери, сплетені вручну. Виготовлення шпалер з таких матеріалів в цих країнах вважається традиційним заняттям і одним з видів найдавнішого мистецтва. Шпалери після виготовлення фарбують, використовуючи при цьому тільки натуральні фарби. Тому вони є виключно екологічним продуктом, що не содеожіт алергенів і шкідливої хімії. Сьогодні застосовуються нові цікаві технології, що дозволяють вплітати в них гілочки і листя, що виглядає надзвичайно оригінально.

Шпалери з природного матеріалу

З природного матеріалу користуються величезною популярністю серед оформлювачів приміщень, так як вони допомагають істотно урізноманітнити інтер'єр і внести свіжі і яскраві тони в дизайн приміщення.

Шпалери на тканинній основі

Створені на тканинній основі, можуть мати різну фактуру і колір. Проводять такі шпалери на основі льону, шовку або оксамиту. Вони покриваються складом, який спеціально готують для певної фактури. Цей склад грає роль захисту від вбирання різних неприємних запахів, вони рятують шпалери від вигоряння і бруду. Для того, щоб забезпечити такий захист, шпалери покривають тефлоном.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua

Похожие страницы: