Навіщо потрібен сонячний колектор?

Навіщо потрібен сонячний колектор? Цей пристрій дозволяє ефективно нагрівати побутову воду для будинку, а також виступати в якості підтримки опалення.

Завдяки спеціальним матеріалам і оптимальної конструкції при попаданні сонячного випромінювання на робочу поверхню колектора здійснюється безпосередній нагрів теплоносія системи.

Залежно від сезонності використання колектора в якості теплоносія може виступати як спеціальна рідина, що не замерзає, так і побутова вода. Деякі колектори можна використовувати протягом усього року, деякі - в період теплого сезону. Колектори невибагливі в обслуговуванні і довговічні - мінімальний термін експлуатації становить до 15 років без втрати продуктивності. Цілорічний сонячний колектор можна підключити до існуючої системи опалення будівлі.

При цьому в будівлі повинен бути встановлений спеціальний буферний бак з внутрішнім змійовиком. Колектори бувають плоскі і трубчасті. Хотіли б Ви забезпечити себе гарячою водою від сонця або скоротити витрати на опалення? Якщо так, то вас точно повинна зацікавити така система.

Зниження витрат на підігрів води

Ми з радістю пропонуємо оптимальне рішення задач з гарячого водопостачання, нагріву басейнів і підтримки опалення - сезонний сонячний колектор (вакуумний), сонячний колектор цілорічного використання (вакуумний), плоский сонячний колектор купити у Львові за вигідною ціною, а також інше обладнання для побудови геліосистем нагріву води від сонця.

Уже протягом багатьох років ми даємо можливість нашим клієнтам отримувати гаряче водопостачання від сонця, нагрівати басейни, так само завдяки спеціальному сонячному колектору для плавального басейну. Залежно від місця розташування об'єкта - зниження витрат на опалення близько 40% - 50%.

Похожие страницы: