Натяжні стелі: характеристики і переваги

На сучасному будівельному ринку можна знайти масу матеріалів для обробки стель в житлових і комерційних будівлях. Одним з найбільш поширених варіантів протягом останніх декількох десятиліть є спеціальні натяжні полотна. І це не дивно. Даний вид обробки дозволяє приховати будь-які дефекти на поверхні стель без проведення попередніх робіт. Також під плівками можна заховати інженерні комунікації у вигляді проводів і датчиків сигналізацій. Правильний вибір і грамотна установка натяжних стель - заходи, які гарантують чудовий результат, що зберігається на довгий період.

Своим клиентам производитель натяжных потолков гарантирует качественные и надежные материалы и предоставление профессиональных услуг.

Натяжні стелі і їх особливості

Цей матеріал не має аналогів на ринку. Він володіє цілим комплексом особливостей і технічних характеристик. Основні з них полягають у наступному:

Сировина представлено на ринку в двох різних варіантах. Це полотна з полімерної тканини або ПВХ плівки. Матеріали відрізняються не тільки естетичними властивостями, але і технологією монтажу, умовами використання і методами догляду.

Встановлювати натяжні стелі можна різними способами. Це дозволяє створювати ідеально рівні поверхні, системи з декількох рівнів, куполоподібні конструкції, арки, дуги та інше.

Дизайнерські можливості. Сьогодні натяжні стелі пропонують купити в готовому вигляді або під замовлення. У другому випадку споживач може не тільки вибрати найбільш підходящу забарвлення, але і нанести на полотно будь-який малюнок в 3D-форматі.

Переваги сучасних натяжних стель

Інноваційні матеріали володіють великою кількістю плюсів. Це виділяє їх на тлі інших типів обробки. До переваг належать:

мінімальні тимчасові витрати на монтаж;

можливість уникнути підготовчих заходів;

маскування будь-яких дефектів та інженерних систем;

період експлуатації від 10 до 30 років;

надання приміщенню додаткових звуко- і теплоізоляційних якостей;

запобігання псуванню майна від затоплень сусідами;

можливість видалення різних видів забруднень вологою ганчіркою і мильним розчином.

Сьогодні купити натяжні стелі можна практично в будь-якому будівельному магазині. Це може бути гіпермаркет, невелика спеціалізована торгова точка або інтернет-сайт. Останній варіант вважається найбільш вигідним з економічної точки зору. Головне - знайти надійну компанію, що має багатий досвід роботи та рекомендації від клієнтів.

Похожие страницы: