Монтаж і обслуговування систем охоронної сигналізації

Пожежно-охоронна сигналізація - необхідний елемент сучасного заміського будинку. Залишаючи своє літнє житло на зимовий період, кожен господар турбується про збереження власного майна. Сигналізація дозволяє дистанційно контролювати безпеку будинку. Проте, охоронна система повністю виконує свої функції тільки при якісному монтажі і своєчасному технічному обслуговуванні.

Для сохранности личного имущества сигнализация в квартиру будет правильным решением.

МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Виділяють такі різновиди охоронних сигналізацій:

1. Пультова сигналізація. При такому варіанті, всі сигнали про небезпеку приходять на пульт моніторингової служби, яка самостійно розпоряджається цією інформацією, вирішуючи викликати групу швидкого реагування або проігнорувати сигнал. У разі крадіжки, матеріальну відповідальність за вкрадене або зіпсоване майно буде нести моніторингова організація. Цей різновид охоронної системи досить дорога і передбачає регулярні абонентські платежі.

2. Автономна сигналізація нікуди не передає сигнал про небезпеку, а просто включає пожежну сирену і світлову сигналізацію. Безумовно, такий метод може відлякати злочинців. Однак, все частіше з'являються готові до таких подій зловмисники, які просто перекушують дроту, тим самим відключаючи всі сигнали. Крім того, поруч з будинком може просто нікого не виявитися і грабіжники залишаться без уваги.

3. Індивідуальна сигналізація є найбільш вдалим, зручним і економічним варіантом. При виявленні небезпеки вона відправляє оповіщення або голосові повідомлення власникові. Лише сам господар може вирішити, що йому робити з цією інформацією: викликати поліцію, групу охоронців або проігнорувати.

Який тип сигналізації ви б не вибрали, необхідно проводити своєчасне технічне обслуговування і ремонт охоронної системи. В обслуговування входять наступні заходи і послуги:

 • візуальної огляд системи для виявлення явних пошкоджень і несправностей;
 • Перевірка працездатності системи в різних ситуаціях;
 • Налагодження та оновлення програмного забезпечення;
 • Перевірка цілісності та очищення вузлів і блоків системи;
 • Діагностика електричних параметрів на головних вузлах і блоках харчування;
 • Огляд стану роз'ємів і з'єднань;
 • Ремонт і усунення несправностей.
 • Планове технічне обслуговування повинно проводитися на регулярній основі. Період кожен власник може вибрати для себе сам, але рекомендованим вважається 1-3 місяці.

  ОХОРОННА СИСТЕМА: УСТАНОВКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

  Для будь-якої автоматизованої системи, в тому числі і для ОПС існують свої стандарти і регламенти. Регламент ОПС визначає список, спосіб і характер проведення обслуговуючих заходів. Всі роботи з технічного обслуговування, налагодження та експлуатації сигналізації повинні проводитися досвідченими висококваліфікованими професіоналами відповідно до регламенту.

  Самостійне обслуговування і ремонт сигналізації веде до ненадійною і неефективною її роботі та ризику. У будь-який самий невідповідний момент така сигналізація може дати збій і не спрацювати в відповідальний момент.

  Похожие страницы: