Підводні камені використання кредитних карт

Більшість торгових мереж пропонує своїм клієнтам спільні з банком кредитні карти для оплати різноманітних товарів і послуг. На перший погляд ця пропозиція є вигідним і зручним. Однак, на жаль, скориставшись такою послугою, можна зустрітися з величезними неприємностями. Згадайте про те, де буває безкоштовний сир ...

На сайті https://moneyveo.ua/ ви зможете взяти швидко гроші.

Ми хочемо представити вашій увазі деякі правила, які допоможуть вам не потрапити на «гачок». По-перше, не варто довіряти співробітникам банку, які займаються активним просуванням кредитних карт в маси покупців торгових центрів. Банківські співробітники запевняють, що карта характеризується наявністю пільгового періоду в 30 днів, коли не провадиться нарахування відсотків. По суті, кредит видається безкоштовним. Запам'ятайте, що в першу чергу, передбачається уважне прочитання договору. При його уважному прочитанні з'ясовується, що для пільгового періоду характерно дію не з моменту придбання товару, а, наприклад, з самого початку місяця (з першого числа) або з якоїсь іншої певної дати.

Терміни дії пільгового періоду, як правило, не обумовлюються. Вони написані маленькими літерами в кінці договору. Тому, перш за все, необхідно уважно вивчити договір і тільки після цього здійснювати обдуманий крок. У разі невиплати кредиту до зазначеної дати, банк зажадає здійснити оплату штрафу і додатково нарахованих відсотків. Як бачите, перед вами ще один підводний камінь кредитних карт.

Якщо ви стали власником кредитної картки в самому кінці року, будьте дуже обережні. Чи не вивчивши уважно всі умови договору, приготуйтеся до того, що вам пред'являть заборгованість по кредиту за річне обслуговування і штраф за те, що ви її не сплатили. У разі відмови від користування кредитною карткою, клієнт повинен заявити про це за 60 днів. Природно, що цей час набіжать чималі відсотки і борг.

Таким чином, всім потенційним позичальникам хочеться дати одну пораду: уважно читайте договір і не пропускайте жодного листа. Це стане гарантією того, що вас не обдурять. Підсумувавши все вище сказане, можна стверджувати, що кредитна картка не є таким вже широким дружнім жестом. Вона може являти собою дороге задоволення. Щоб виявлення підводних каменів відбулося до укладення договору, передбачається його ретельне вивчення!

Похожие страницы: