Дизайн інтерєру приватних будинків і котеджів в Києві від NewDesign

Незважаючи на віддаленість від міста, все одно хочеться жити з комфортом. І це цілком можливо, навіть якщо мова йде про будівництво або придбання власного заміського особняка. Сучасний дерев'яний будинок може бути не менш затишний і зручний, ніж квартира в центрі Києва.

Звернувшись до нас в компанію НьюДизайн , ви отримаєте детальний архітектурний проект зведення вашого нового будинку або перебудови вже наявного, з урахуванням найбільш зручного розташування кімнат по сторонах світу і функціональності.

Для комплексного підходу ми рекомендуємо не тільки звернути увагу на архітектурне і стильове рішення, але і на ландшафтний дизайн - будь дачну ділянку буде виглядати привабливіше, якщо прилегла до будинку територія стане частиною гармонійного архітектурного і природного симбіозу.

Дизайн інтер'єру будинку - створення ідеального простору для життя

Дизайн дома Кожна людина, яка бажає замовити елітний дизайн проект заміського будинку, отримує безперечні бонуси від співпраці з нашою професійною студією:

  • всі приміщення мають найкрасивіший дизайн, який стверджуємо замовник;
  • ціни, які вразять вас своєю демократичністю;
  • інтер'єрні рішення відповідають архітектурної спрямованості заміського будови і вашим перевагам;
  • планування враховує гармонійне розташування всіх функціональних зон з максимальним комфортом;
  • крім стандартного набору кімнат - спальні, ванній, кухні, вітальні, дитячій - ви можете замовити підсобні приміщення, а також більярдну, зимовий сад і т.д.

До всього вищепереліченого, варто додати також і те, що наші майстри мають великий досвід у створенні дизайн проект інтер'єру будинку, тому з легкістю інтегрують в ваш будинок такі конструкції, як сходи і підйомники. Це елементи, які додадуть комфорту і зроблять ваш будинок багатшими.

Ексклюзивний дизайн-проект інтер'єру будинку з NewDesign

Ми знаємо все про ефективне використання вільного простору: це дає нам можливість створювати інтер'єр приватного будинку, цілком відповідає вимогам замовника.

Ми допоможемо:

  • втілити Вашу мрію про красівомі практичному інтер'єрі приватного будинку
  • зробити вітальню затишною, а кухню максимально комфортною та функціональною;
  • надати Вашій оселі унікальну атмосферу, зробивши його особливим.

З нами Ви зможете створити ідеальний будинок в чіткій відповідності з власними фінансовими можливостями.

Похожие страницы: