Будівництво дачних будиночків з газобетону Відео

Как построить дачный домик недорого Ця конструкція dačnogo Будиночка не обов'язково Дорогі Купити Будівельні матеріали, vpolne може obojtis byvšimi в upotreblenii.Деякі такі матеріали не поступаються за якістю новим, так при будівництві фундаменту можна використовувати як жорсткості б / у, залізничні залізобетонні шпали або фундаментні блоки. Для зведення стін, можна придбати цеглу або шлакоблок з розібраного домобудівництва.Перед будівництвом дачного будиночка складають план і проект споруди.Розробляють поетапне проведення робіт.

 

Небольшой дачный домик 1. Підготовка та заливка фундаменту.

 

2.Constr стіни.

 

3 Монтаж, проектування і uteplenie конструкція даху.

 

4 Теплоізоляційні стіни.

 

5 Стрічковий половини.

 

ФУНДАМЕНТ načinaût очищення Вбудований з місцем для копки Котлован.Забирають кущі, викорчовують пеньки, верхній родючий шар землі зрізують штиковими лопатами і вирівнюють всю поверхню, призначену під фундамент.За допомогою будівельної рулетки і косинця розмічають сторони і кути, у зазначені місця забивають кілочки і між ними натягують шнур, для орієнтації та дотримання всіх розмірів при копанні котловану.Глибина фундаменту траншеї близько одного метра.

 

В gotovyj Котлован nasypaût шар піску, kotoryj trambuût і razravnivaût приватного траншеї, тим самим МОДА polučaetsâ pesčanaâ подушку.

 

Перший ряд шпал укладають на рівний шар бетонного розчину по всьому котловану, зверху заливають бетоном і укладають другий ряд шпал обов'язково зі зміщенням, щоб між рядами виходила зв'язка.

 

Таким чином МОДА ukladyvaût шпал і zalivaût рішення необхідних рівнях.Ряди також повинні зв'язуватися між собою хомутами або товстої дротом (катанкою).Такий фундамент для зведення стін буде готовий після 3-4 тижнів застигання.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

У Іллінському борються за збереження пологового притулку Великої княгині Єлизавети Федорівни - Фронда ТВ
Фото За Єлизавети Федорівни в легкому одязі у rodilnogo притулку в Ilinska.Фото 1900 року. .. Я часто ходжу повз цього будиночка і завжди ним милуюся. .. Там нас запевнили, що промови про будівництво автозаправки бути не може, т.к в окрузі розташовуються дачні ділянки.


Похожие страницы: