Як вибрати рушникосушку?
Ремонт у ванній не може обійтися без заміни рушникосушки . Навіть якщо ви не плануєте змінювати труби водопроводу, оновити змійовик доведеться. Труба, що залишилася з радянських часів, покрита декількома шарами фарби, навряд чи впишеться в новий інтер'єр ванної кімнати. Отже, як вибрати полотенцесушитель для ванної кімнати?
На нашем сайте здесь представлен широкий выбор водяных полотенцесушителей по выгодной цене.
Не варто піддаватися спокусі «зрізати цю дурну трубу, щоб зі стіни нічого не стирчало». Полотенцесушитель є важливим сантехнічним елементом, обійтися без якого не можна. Підключений до труби з гарячою водою, він служить компенсує петлею для системи водопостачання. Полотенцесушитель пом'якшує вплив на труби перепадів температури води, тим самим запобігаючи аварії і прориви в гарячому стояку вашого будинку. Крім того, він служить місцем для просушки рушників і дрібної білизни і допомагає підтримувати комфортну температуру у ванній. Словом, обійтися без полотенцесушителя ніяк не можна.
Унаслідок безпеки не варто міняти класичний полотенцесушитель на електричний. По суті електричні представляють собою невеликі електрообігрівачі. Встановити такий прилад у ванній замість водяного - значить піддати ризику водопровідну систему в своєму будинку. Крім того, при сучасних розцінки на електроенергію такий обігрівач навряд чи можна назвати економічним. Якщо ванна кімната дуже велика або якщо вам часто доводиться сушити великі обсяги білизни, можна використовувати електричний полотенцесушитель додатково. Взагалі, рейтинг полотенцесушителей з повним правом очолюють водяні змійовики.
Що потрібно знати для вибору полотенцесушителя?
- Діаметр труб вашого водопроводу.
- Робочий тиск у водопровідній мережі вашого будинку.
- Якість води у водопроводі.
Це основні параметри, без яких неможливо вибрати правильну модель рушникосушки, таку модель, яка не викличе проблем при підключенні, без проблем перенесе скачки тиску у водопроводі і опресовування труб і не проржавіє через пару років.
На нашому ринку можна зустріти як вітчизняні, так і європейські рушникосушки. Які рушникосушки краще? Як не дивно, вітчизняні. Європейські моделі розраховані на підключення до системи опалення, а не водопостачання. Ставши частиною водопроводу, вони легко піддаються корозії, оскільки спочатку не призначені для роботи з водою технічної якості. У підсумку через пару років такої змійовик доводиться міняти. У полотенцесушителей виробництва СНД експлуатаційні характеристики незрівнянно краще.
Матеріал, з якого виготовлений полотенцесушитель, також має значення. Популярні моделі з нержавіючої сталі досить стійкі до корозії, але погано переносять домішки у воді. Змійовики з чорної сталі більш надійні, оскільки покриті зсередини захисним шаром. Зовні радіатори обох типів схожі. Вони можуть бути хромованими, полірованими або пофарбованими. Вгадати з першого погляду матеріал виготовлення досить складно. Поцікавтеся у продавця або загляньте в техпаспорт рушникосушки.
Немає більш дешевого способу купити полотенцесушитель водяний, як вибрати забарвлену модель. Але навряд чи це можна назвати вигідним придбанням. Такий змійовик втратить естетичний вигляд вже через рік-півтора. Вам доведеться постійно підфарбовувати його або миритися з облізлій трубою в вашої нової ванною. Тому не варто скупитися - виберіть хромований радіатор.
Як вибрати полотенцесушитель для ванної з точки зору дизайну? Це питання кожен покупець вирішує для себе самостійно. Ми лише порекомендуємо уважно оцінити розміри радіатора і спосіб його кріплення на стіну. Ці деталі дійсно важливі для зручності користування приладом. Оригінально виглядають двоконтурні рушникосушки. Але для їх ефективної роботи необхідно, щоб в системі опалення вашого будинку завжди підтримувалося гарне тиск.
Вельми привабливо виглядають рушникосушки з латуні і міді. Крім того, ці метали мають гарну тепловіддачею, а значить, радіатори з них зможуть швидко прогріти приміщення ванної. Єдиний мінус таких полотенцесушителей - їх недовговічність. Якщо для вас важливий дизайн, краще придбати змійовик, тонований під мідь або латунь.
Похожие страницы: